banner851

banner614

İLK ÖNLÜĞÜNÜ YİĞİT HEDİYE ETTİ

banner619

Görme engelli olmasına rağmen çocukluk hayalini gerçekleştiren ve müzik öğretmeni olan Ahizer Özbek, Düzce’de göreve başladı. Düzce’de göreve başlamaktan çok mutlu olduğunu belirten Özbek’e ilk öğretmen önlüğünü Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit hediye etti.

banner846
Eğitim 10.07.2020, 11:29
1398
İLK ÖNLÜĞÜNÜ YİĞİT HEDİYE ETTİ
banner844

Çocukluk hayali olan müzik öğretmenliğini görme engeline karşı gerçekleştiren Ahizer Özbek, Düzce’de göreve başladı.

Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü’nden mezun olan Görme Engelli Ahizer ÖZBEK 9 Temmuz tarihinde öğretmen olarak göreve başladı.

Düzce TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’na Müzik Öğretmeni olarak atanan görme engelli öğretmen Ahizer Özbek “Müzik öğretmeni olmak çocukluk hayalimdi ve hayalimi gerçekleştirdim. Düzce’de eğitimimi tamamlamış olmak ve burada göreve başlamak benim için ayrı bir mutluluk. Düzce’nin çocukları için Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte güzel projeler yapacağıma inanıyorum. Minik yürüklere dokunmak için sabırsızlanıyorum.” diyerek Düzce’de öğretmen olarak görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Müzik Öğretmeni Ahizer Özbek, göreve başladıktan sonra İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Türkiye Beyazay Derneğinden Nurullah Çelebi ve İlhami Atasever de eşlik etti

Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit,  Ahizer Özbek’e ziyaretinden ve Düzce’ye atanmış olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi ve kendisine öğretmen önlüğü hediye etti.

Yorumlar (1)
HASAN ASLAN 12 ay önce
Tebrikler MaşAllah
19°
kapalı