banner851

banner614

İSTİKRARLI GELİŞİMİNİ KANITLADI

banner619

Düzce Üniversitesi; uluslararası sıralamalar konusunda önemli bir organizasyon olan Times Higher Education tarafından yayınlanan World University Rankings 2021’de “sanayi geliri” kategorisindeki sıralamasıyla, bölgesel odaklı kalkınma misyonunda istikrarlı gelişimini kanıtladı.

banner846
Eğitim 04.09.2020, 10:52
968
İSTİKRARLI GELİŞİMİNİ KANITLADI
banner844

Düzce Üniversitesi, ilk kez katıldığı organizasyonda, hem Türkiye hem de çeşitli kategorilerdeki dünya sıralamalarında gelişimini ve yükselişini sürdürdü. 93 ülkeden 1.527 üniversitenin sıralamaya hak kazandığı listede; sanayi gelirinde dünyada 258. sırada yer alma başarısı gösteren Düzce Üniversitesi, diğer kategorilerde de 1000-1500 arasında kendine yer buldu. Ayrıca dünya sıralamasında az sayıdaki Türk üniversiteleri arasına da adını yazdıran Düzce Üniversitesi, nitelikli bilimsel araştırmaları, katma değerli çalışmaları ve bölgesel kalkınmaya olan katkılarının meyvelerini toplamaya devam ediyor.

Düzce Üniversitesi, önümüzdeki dönemde de Times Higher Education tarafından dünya üniversitelerinin sürdürülebilir kalkınma üzerindeki etkilerinin ölçüldüğü World Impact Rankings sıralamasına da başvurusunu gerçekleştirerek ihtisaslaşma alanındaki çalışmalarının sıralamalardaki etkisini deneyimleme imkânı elde edecek.

Yorumlar (3)
İsyankar 10 ay önce
Hastane değil mezbahane.saglam yatan hasta cenaze arabasıyla evine gönderiliyor. 3 yıl içinde bu mezhabane kasaplarının annemi babamı abimi bu mezhabane de öğrencilerin sayesinde cenazelerini teslim ettiler.Allah belalarını versin.
ali veli 10 ay önce
asprin mi üretmişler bitene
Adam 10 ay önce
Kesin girmiş buna ancak aptallar inanır 3 gulhu bir elham bilene doktor yasini bilene doktora diploması veren cemaatçi lerin yuvası olmuş
24°
parçalı az bulutlu