banner851

banner955

JANDARMA ABİLERİNDEN EĞİTİM ALDILAR

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından küçük öğrencilere uygulamalı trafik eğitimi verildi.

Eğitim 09.06.2022, 10:40
193
JANDARMA ABİLERİNDEN EĞİTİM ALDILAR

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü Ekiplerince 1 Mayıs 8 Haziran tarihleri arasında 11 İlkokul, 2 Ortaokul ve 3 Anaokulunda eğitim gören toplamda 768 öğrenciye, Düzce Melen Park Jandarma Çocuk Trafik Eğitim alanında genel trafik eğitimi verildi.

Jandarma Trafik Şube Müdürlüğünce geleceğin sürücüleri ve yetişkinleri olan öğrencilere yönelik düzenlenen eğitici trafik faaliyetleri kapsamında; genel trafik kuralları, trafik işaret levhaları, trafikte görme ve görülme, yaya geçidinin kullanımı, emniyet kemeri kullanımı, araçlarda güvenli yolculuk gibi kurallarla ilgili dikkat edilecek konularda bilgilendirme yapıldı.

Trafik Eğitim Sınıfında gerçekleştirilen eğitimin ardından Akülü arabalarla uygulama eğitimi de alan çocuklar, keyifli vakit geçirerek hem öğrendi hem eğlendi.

Eğitimlerin ardından çok mutlu olduklarını ifade eden çocuklar ve velileri bu tür organizasyonlarla çocukları hem eğitip hem eğlendiren Düzce İl Jandarma Komutanlığı Ekiplerine teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (0)
20
az bulutlu