banner851

banner955

Kadın çiftçilerde eğitiliyor.

Tarım İl Müdürlüğü erkek çiftçilerin ardından şimdi de bayan çiftçilere yönelik eğişim vermeye başladı. Müdürlüğün eğitimleri Çamköy'de start aldı.

Eğitim 20.10.2008, 13:36
202
Kadın çiftçilerde eğitiliyor.

Tarım İl Müdürlüğü tarafından erkek çiftçileri tarım açısından bilgilendirmek amaçlı yapılan eğitim programlarının ardından şimdi de bayan çiftçilere yönelik eğitim uygulamaları da başladı.

İlk olarak Çamköy'deki bayan çiftçilere yönelik yapılan programlar hakkında bilgi veren İl Tarım Müdür Vekili Ayhan Ünal, verilen eğitimin ardından yaptığı açıklamada eğitimlerin yıl boyunca devam edeceğini belirterek “Amacımız çiftçilikle uğraşan bayanlara bu konuda eğitim vermektir. Müdürlüğümüz bünyesindeki görevliler bu konuda Düzce genelini gezerek eğitimlerine devam ediyor. Geçen hafta bu kararı almıştık ve bu haftada Çamköy'le birlikte çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlar için verilen eğitimlerin faydalı olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Çamköy'lü vatandaşlarda düzenlenen programa basın mensuplarının çağrılmasına tepki göstererek verilen eğitim sırasında basın mensuplarının görüntü almasına izin vermedi.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu