banner851

banner955

KAR YAĞIŞI YIĞILCA’DA ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI

TEM Otoyolu Düzce Kesimi, D-100 Karayolu Bolu Dağı Geçidi ve Yığılca İlçesi genelinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Bu gece saatlerinden itibaren etkisini arttırması beklenen yoğun kar yağışına karşı, Yığılca İlçesi genelinde taşımalı eğitime bir gün süreyle ara verildi.

Eğitim 03.03.2022, 23:27 04.03.2022, 00:04
2081
KAR YAĞIŞI YIĞILCA’DA ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI

Düzce’de Mart ayı kapıdan baktırıyor. Kar yağışı özellikle Düzce’nin yüksek kesimlerinde etkili olmaya başladı. TEM Otoyolu Düzce – Kaynaşlı Kesimi, D-100 Karayolu Bolu Dağı Geçidi ve Yığılca ilçesinde bu gece saatlerinden itibaren yoğun görülmesi beklenen kar yağışına karşı, Karayolları ve İl Özel İdaresi ekipleri tedbirlerini en üst seviyeye çıkarttı.

TEM Otoyolu Düzce- Kaynaşlı kesimi ile D-100 Karayolu Bolu Dağı Geçidinde Karayolları, ekiplerini ve araçlarını hazır bekletirken, Düzce İl Özel İdaresi de Yığılca’ya personel ve araç takviyesi yaptı.

Öte yandan Yığılca’da bu gece saatlerinden itibaren etkili olması beklenen kar yağışına karşı, ilçe genelinde taşımalı eğitime bir gün süreyle ara verildi.

Albayrak'tan açıklama

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, şu ifadelere yer verdi:

"Yoğun kar yağışı sebebiyle ulaşımda yaşanabilecek aksamalar göz önünde bulundurularak 04.03.2022 Cuma günü Yığılca ilçemiz kapsamında taşımalı eğitim yapan okul ve kurumlarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir."

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
24
parçalı bulutlu