banner851

banner955

KARNE SEVİNCİNİ EVLERİNDE YAŞADILAR

Yaşadıkları çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle okula gidemeyen ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nce görevlendirilen öğretmenler tarafından evlerinde eğitim alan öğrenciler de karne sevincini yaşadı.

Eğitim 18.01.2019, 13:12 18.01.2019, 17:32
844

Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Gazi Mustafa Kemal İlk ve Ortaokulu’nda katıldığı karne dağıtım törenin ardından bu kez, yaşadıkları çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle okula gidemeyen ancak Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli öğretmenler tarafından eğitim-öğretimlerine evde devam ettirilen öğrencilerin karne sevinçlerine ortak oldu.

Dağlı ve Yiğit’in ilk durağı Kalıcı Konutlar 2.bölge oldu. Burada ikamet ettiği evinde eğitim alan 6.sınıf öğrencisi Gülbahar Atay, karnesini Vali Dağlı’nın elinden aldı. Takdirname alan Gülbahar’ın notlarının çok iyi olduğunu gören Vali Dağlı, öğrenciyi tebrik etti.“Anne ve öğretmenlerini tebrik ediyoruz”

Gülbahar’ın kardeşlerinin karnelerini de soran Dağlı, burada yaptığı konuşmada şunalrı kaydetti:

“Gülbahar kızımız 6.sınıfta eğitim görüyor. Çok başarılı bir öğrencimiz. Öğretmenleri de çok memnun. Kendisinin karnesini gördük biraz önce. Takdirnamesi var. Derslerinin neredeyse hepsi 100. Başarılı bir öğrencimiz. Evinde de bu şekilde eğitim almaya devam ediyor. Kendisinin de mutluluğunu yüzünden görüyorsunuz zaten. Ailesi zaten kendisinden memnun. Diğer kardeşleri de çok başarılı. Anneyi de tebrik ediyoruz. Çocuğumuzla böyle ilgilenip baktığı için. Öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz onunla böyle ilgilendikleri için.”Dağlı, resim yapmayı da çok seven öğrenciye, tuval ve boya setinden oluşan bir hediye paketi de takdim etti.

Dağlı ve Yiğit Daha sonra, Körpeşler Mahallesi’nde ikamet eden ve evde eğitim alan Muhammet Talha Yılmaz’ın evi oldu. Dağlı, Muhammet Talha’ya da karnesini vererek, öğrenciyi tebrik etti.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (1)
AKPINAR 4 yıl önce
İlk fotoğraftaki kızlarımız iyiki Suriyeliler gelmiş memlekete yoksa başörtü bağlamayı kimden öğrenecektik tavus kusunun arka tarafı gibi o nasıl kapanmadir biri tarif edebilir mi..
20
az bulutlu