banner851

banner614

KATILIMCILAR BİRÇOK ALANDA BİLGİLENDİRİLİYOR

banner619

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (BELMEK)’na katılan kursiyerlere, Sağlıklı Yaşam Merkezi uzmanları tarafından ‘Obezite, Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam’ konulu eğitim verildi.

banner846
Eğitim 05.07.2021, 14:40 05.07.2021, 18:15
723
banner844

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren meslek edindirme kurslarına katılan kursiyerler, mesleki eğitimin yanı sıra sosyo-kültürel ve sağlık açısından da bilgilendirilerek donanımları arttırılıyor.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kursiyerleri hayata da hazırlayan BELMEK, obezite ile mücadele bilgilendirme toplantısının ilkini gerçekleştirdi.

Sağlıklı Beslenme eğitim toplantısına BELMEK kursiyerlerinin yanı sıra Düzce Belediyesi Konuralp yerleşkesinde görevli personeller de katılım sağladı.

Kursiyerlerin soruları cevaplandı

Belediye Konuralp yerleşkesinde gerçekleştirilen toplantıda Düzce Sağlıklı Hayat Merkezi’nden Diyetisyen Nidanur Kara kadın ve erkeklere obezite ile mücadele konusunda bilgiler aktardı.

Obezitenin yol açtığı sağlık problemleri, dengeli ve sağlıklı beslenmenin hayata getirdiği kolaylıklar, sağlıklı yaşam için dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilerin verildiği toplantıda kursiyerlerin soruları da Diyetisyen Nidanur Kara tarafından cevaplandırıldı.

Yorumlar (0)