banner851

banner955

KAYIT DIŞI İSTİHDAMA DİKKAT ÇEKİLDİ

Düzce Üniversitesi Akçakoca Yerleşkesi Konferans Salonu’nda düzenlenen ve İl Özel idaresi tarafından desteklenen "Kayıt Dışı İstihdamın Önlenmesi" başlıklı bilgilendirme semineri düzenlendi.

Eğitim 06.05.2017, 15:48
350
KAYIT DIŞI İSTİHDAMA DİKKAT ÇEKİLDİ

Akademik,  idari personeller ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen Düzce Üniversitesi Akçakoca Yerleşkesi Konferans Salonu’nda düzenlenen "Kayıt Dışı İstihdamın Önlenmesi" adlı bilgilendirme seminerinde özellikle staj döneminde çalışacak öğrenciler için faydalı ve pratik bilgiler paylaşıldı. Öğrencilerin staj dönemlerinde ve okul sonrası iş hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri iş kanunları,  sosyal güvenlik mevzuatları ve iş hayatını düzenleyen yasalar hakkında da bilgi verildi.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Züleyhan Baran tarafından gerçekleştirilen eğitim seminerinde, ülkemizdeki kayıt dışı istihdam sorunlarına da dikkat çekilerek çeşitli istatistikler paylaşıldı.

Seminerin sonunda öğrencilere,  Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Öğretim Görevlileri Kaan Türkay ve Züleyhan Baran tarafından katılım belgeleri takdim edildi.

Yorumlar (1)
bir öğrenciniz 5 yıl önce
harikasınız hocam :)
Yeni Sayımız