banner851

banner614

KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

banner619

Ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Metin Akpınar bugün Düzce Üniversitesinde düzenlenen söyleşiye katıldı. Salona yoğun alkış altında giren Metin Akpınar, anlamlı esprileri ve bilgi birikimi ile öğrencileri kendine hayran bıraktı.

banner846
Eğitim 19.03.2012, 18:34
230
KENDİNE HAYRAN BIRAKTI
banner844

Türk tiyatrosunun temel taşlarından, 60 yılı aşan sanat hayatına çok sayıda tiyatro oyunu, sinema filmi ve dizi sığdıran usta oyuncu Metin Akpınar, bugün Düzce’deydi.

Düzce Üniversitesi’nin 6. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Düzce’ye gelen ünlü tiyatro sanatçısı Düzce Üniversitesi’nde söyleşiye katıldı.

Düzce Üniversitesi tiyatro topluluğunun davetlisi olarak gelen usta oyuncu tecrübe, bilgi ve birikimlerini öğrencilerle paylaştı. Söyleşinin başında yaşanan ufak bir mikrofon krizi, Akpınar’ın esprileri ile birleşince salonda keyifli bir atmosfer oluştu. 

Mikrofon krizinin ardından usta oyuncu öğrencilere ve davetlilere gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. soru cevap şeklinde devam eden söyleşide öğrencilerden biri Akpınar’a siyasi mizahı neden bıraktığını sordu.

Siyasi mizahın zorluklarından bahseden Akpınar, günümüzde taklit komedilerin artığını, onlarında suya sabuna dokunmadan eleştiri yaptığını söyledi.

Yorumlar (0)