banner851

banner614

KEŞİR SÖZ VERDİ!

Beyköy Belediyesi geleneksel olarak düzenlediği öğretmenler günü organizasyonu yapıldı. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç'ın okul talebine yanıt Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'den geldi. Keşir, yeni okul yapılacağının müjdesini verdi.

banner619
Eğitim 03.12.2016, 16:18 05.12.2016, 12:07
2181
KEŞİR SÖZ VERDİ!
Öğretmenler Gününün bu sene merkezi ortak sınavlarla (TEOG) aynı güne denk gelmesi nedeniyle 2 Aralık’a ertelenen Beyköy Belediyesi geleneksel öğretmenler günü organizasyonu Beyköy Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.
Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fevai Arslan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçu ve Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın katılımıyla gerçekleşen gecede Beyköy’de görev yapan öğretmenler belediye başkanlığınca unutulmamanın mutluluğunu yaşadılar.
Düzce Milletvekili Fevai Arslan, öğretmenlerin bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini ifade ederek öğretmenlik mesleğinin zorluklarını vurguladı.
Arslan: “Öğretmenlerimizin her zaman hatırlanması gerekiyor. Çünkü geleceğimizi siz öğretmenlerimize emanet ettik. Hepimiz sizlere emanetiz. Hepimizi bu yaşlara getiren öğretmenlerimiz. Sizlere defalarca teşekkür etmek gerekiyor. Çünkü bir evde 2 çocuğu geçindiremeyenler, bir sınıfta 50 çocuğu öğretmenler geçindiriyor birbiri ile.”ifadelerini kullandı.

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise TBMM’de eğitime dair çalışmaların son hız devam ettiğini belirtirken, Düzce’ye yeni okulların kazandırılacağının müjdesini de verdi.
Keşir, “1 haftadır milli eğitim bütçesiyle uğraşıyoruz. Dün akşam 85 maddelik Milli Eğitim Kanunu geçti. Yine dün akşam tam kanun bitmek üzereyken, sayın bakan yardımcımızdan onun sözünü aldık, yatırım programı çıkardık, bütçe görüşmelerinin neticesinde Düzce’nin acil ihtiyacı olan 5-6 okul olmak yönünde sözleri aldık ondan. Bunun müjdesini de buradan vermiş olalım.”şeklinde konuştu.
Organizasyondan dolayı Beyköy Belediyesi’ne teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit benzer organizasyonlarla motivasyonlarının arttığını belirtti.
Yiğit: “2016-2017 yılını sizlerle birlikte yeni projelerimizle büyük heyecan ve istekle başladık. Okullarımızı geziyoruz öğretmenlerimizle toplantılar yapıyoruz fikir alışverişi yapıyoruz. Çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.
Geceye katılan öğretmenler hatırlanmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirirken organizasyona ev sahipliği yapan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’a teşekkür ettiler.
 
banner844
Yorumlar (7)
Torpille gelen torpille g 5 yıl önce
Bakan yardımcısı ve ayşe keşirin torpili ile geldi, başkasının torpili ile de gider.Çalıştığı süreç gösteriyorki Düzce de eğitim sorunlarını çözecek bir reçetesi yok, ekibi yok.Proje mi dediniz, onlarda kağıt üstünde kalır, çünkü işi boş ihtiyaç odaklı değil günü kurtarma odaklı.
deniz 5 yıl önce
KonurLp den gecen tabakhane deresi duzenlenip pitnik alani olmazmi
galip 5 yıl önce
Sayin vekilim duzceye yatirim getir turizim yatirimlari ne oldu beklihlfuz
Zihniyet 5 yıl önce
Bina degil ruh lazım. O binalara ruh katacak liyakatli idareciler, heyecanini kaybetmemis ogretmenler lazım. Bunlar olmayinca istefigin
garip 5 yıl önce
o keşir hanım masa güzel ye iç on numara tam vekil sofrası eee gariban sofrasınada bekleriz .
Müdür 5 yıl önce
Bu il müdürünü ayşe hanımın getirdiği söyleniyor, öyleyse başarı yada başarısızlıktan doğrudan sorumludur.Şu ana kadar yapılan icraatlarin ilin eğitim sorunlarına çözüm olmayacağı aşikar.Günü kurtarmaya dönük faaliyetler hepsi..
Egaai 5 yıl önce
Eveet şimdi okul sözu aldik da en az beş yil ihalesi surer ihaleye verilir mutayit işe başlar yarim birakir kacar sonra tekrar ihale yapilir ve boyle devam eder iyşAllah enkisa zamanda yapilir ama umudum yok saygilarimla