banner851

banner955

KEŞİR’İN GİRİŞİMLERİ SONUÇ VERDİ

Düzce’de eğitim alanındaki ihtiyaçların giderilmesi için gerekli olan ödenek, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in girişimleri sonucu valiliğe gönderiliyor. Müjdeli haberi sosyal medyadan duyuran Keşir, Düzce’nin Güzel Sanatlar Lisesi’ne, Akçakoca Fen Lisesi’nin ise pansiyona kavuşacağını açıkladı.

Eğitim 22.12.2021, 18:36
929
KEŞİR’İN GİRİŞİMLERİ SONUÇ VERDİ

Eğitim yatırımlarını hızlandıracak kaynak Düzce’ye geliyor. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, memleketinin bir sıkıntısını daha çözdü. Keşir’in, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde yaptığı görüşmeler sonucunda Düzce’ye eğitim alanında kullanılmak üzere 6 milyon TL’nin üzerinde ödenek ayrıldı.

Keşir, bu önemli gelişmeyi sosyal medya hesabı üzerinden ‘Düzce’mizin eğitim ihtiyaçları bir bir karşılanıyor’ başlığı altında duyurdu.

Yığılca’da okullar doğalgazla ısınacak

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir paylaşımında, “Düzce merkeze bağlı Körpeşler Mahallesi’nde 12 derslikli Güzel Sanatlar Lisesi yapımı için 3 milyon TL, Kaynaşlı’nın Üçköprü Köyü’ne 4 derslikli ilkokul ek binası yapımı için 2 milyon TL, Yığılca’da okulların doğalgaz dönüşümleri için 1 milyon TL, Düzce merkezde bir hayırseverimiz tarafından yapımına başlanan ‘Kasım Aktaş Ortaokulu’nun tamamlanması için ihtiyaç duyulan ödenek hak ediş bazlı olarak valiliğe gönderiliyor. Akçakoca Fen Lisesi’ne 100 öğrencilik pansiyon yapımı 2022 yatırım programına alınıyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Gölyaka 12 ay önce
Sayın vekilim Gölyaka Fatih mahalesinede yatırım yapın yollar perişan
Vatandaş 12 ay önce
Vekilin vazifesi olan görevleri, lütuf gibi neden haber yapıyorsunuz.Ödenek kovalaması, düzce için çalışması normal.Onun için seçildi zaten..
adamın teki 12 ay önce
Işık ilkokulu ne oldu? Bina yıkılalı 2 sene oldu, temel bile atılmadı.
cash81 12 ay önce
at at kalede zalat var
ESNAF 12 ay önce
Bunlar nereye gidiyor yok doktor geliyor doktor yok şuraya bunu yaptık yok diş hastanesi nereye yapılıyor bu atamalar nereye gidiyor milleti kandırmayın millet boluya hastaneye gidiyor
Yeni Sayımız