banner851

banner614

KUR’AN KURSLARI EĞİTİME BAŞLADI

Diyanet İşleri Başkanlığının Kur’an kurslarında hizmet çeşitliliği projesi kapsamında başlattığı “Kur’an Öğreniyorum” programı, bu yıl “İhtiyaç Odaklı Kur’an Öğretimi” adı altında daha da yaygınlaştırılarak uygulamaya konuldu. Düzce’de Hafız Hasan Kur’an kursunda açılış programı düzenlendi.

banner619
Eğitim 24.09.2012, 15:33
253
KUR’AN KURSLARI EĞİTİME BAŞLADI

Kur’an kurslarında eğitim öğretim dönemi bugün başladı. Düzce’de Kur'an Kursları 2012-2013 eğitim-öğretim yılına, Hafız Hasan Erkek Kur’an Kursu’nda düzenlenen törenle başladı. İl müftüsü Selami Emen açılışta yaptığı konuşama da öğrencilerden daha çok gayretli olmalarını istedi.
Açılışta konuşan Düzce İl Müftüsü Selami Emen, Türkiye genelinde Kur’an kursları arasında yapılan yarışmada Türkiye birincisinin Düzce’den çıktığını hatırlatarak öğrencilerden daha gayretli olmalarını isterken ,önümüzde ki yıl yapılacak olan yarışma için “inşallah önümüzdeki yılın birincisi de sizlerden biri olur” temennisinde bulundu.
Müftü Emen şöyle konuştu; “2012-2013 Kur’an kursu eğitim öğretim yılı bugün itibari ile başladı. Bu yıl olduğu gibi önümüzde ki yılda Türkiye genelinde yapılan yarışmada birinci Düzce’den çıkacak inşallah. Bu yıl burada okuyacak olan yavrularımıza da başarılar diliyoruz. Bütün velilerden Allah razı olsun. Hayırlı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.”

Yorumlar (0)