banner851

banner955

KYK YURTLARINI BEĞENDİLER

Düzce Üniversitesini kazanan öğrenciler, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ve gençlik merkezi görevlileri tarafından otogarda karşılandı. Yurtlara yerleşen öğrenciler, odalarını beğendiklerini söyledi.

Eğitim 02.10.2022, 17:30
1181
KYK YURTLARINI BEĞENDİLER

Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Düzce Üniversitesini kazanarak şehre gelen öğrenciler için otogarda bilgilendirme standı kurdu. Gençlik ve Spor Müdürlüğü personelleri, öğrencilere hem Düzce’yi tanıttı hem de Gençlik Merkezi faaliyetlerini anlatan broşürler verdi. İl Müdürü İsa Yazıcı da sabah erken saatlerde otogarda hazır bulunarak, öğrencileri karşıladı.

Yazıcı, öğrencilerin kayıt, barınma ve ulaşım konusunda sıkıntı çekmemeleri için gençler ve aileleri ile ilgilenip, bilgilendirmelerde bulundu. Öğrenciler ve aileleri, kalacakları yurtlara özel servislerle götürüldü.

Yurtlarda kayıt için bekleyen öğrenciler ve yakınlarına, kurum personelince şeker, çay ve kek ikram edildi. Kayıt işlemlerinin ardından yurtlara yerleştirilmeye başlayan öğrenciler kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Torununu yurda yerleştirmek için Sakarya'dan Düzce'ye gelen Fatma Düzkaya, "Torunumuzu buraya getirdik, odasına da yerleştirdik. Odası güzel temiz, bakımlı, her tarafı çok güzel. Personeller de güler yüzlü" dedi. İHA

banner844
Yorumlar (3)
ali osman 2 ay önce
Yurt kur un kurumsal yapısını bozdunuz .yalnız yutrkur un mu? tüm devletin kurumsal yapısı tarikatlara teslim. birde bu cumayeri bogazici tahakkümü elbet bitecek. türkiye normale dönecek. düzce normale dönecek inşaAllah.
M. ÇELEBİ 2 ay önce
TEBRİKLER GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ OLMUŞ, DÜŞÜNENLERİN EMEKLERİNE SAĞLIK.
Masal aynı piyonlar değiş 2 ay önce
Sayın müdür ilçelere ne zaman yurt yapmayı düşünüyorsunuz yada düşünüyormusunuz acaba, ilçelerde okuyan öğrencilerin evsiz yurtsuz olduğundan haberiniz varmı, özel bir iki tane konuk evi denen kansülükleri aidatlarını 3 katına çıkarttıkları için evsiz kalan öğrencilerin hali ne olacak, bırakın bu görüntüleri vermeyi, siyasetçiler gibi reklam kokuyor bu yaptıklarınız, gerçekleri görün gerçekleri, bir gün o görmediğiniz gerçekler karşınıza çıktığında cevap veremezsiniz.
Yeni Sayımız