banner851

banner955

MEB'DEN ÖZEL OKUL KARARI

Milli Eğitim Bakanlığı, özel okulların 15 Ağustos'tan sonra 3 haftadan az olmamak kaydıyla yüz yüze telafi eğitimi yapacaklarını açıkladı.

Eğitim 01.06.2020, 15:37
3626
MEB'DEN ÖZEL OKUL KARARI

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), özel okulların 15 Ağustos'tan sonra 3 haftadan az olmamak kaydıyla yüz yüze telafi eğitimi yapacaklarını açıkladı.

Özel öğretim kurslarının da gerekli önlemleri alarak, velilerin istemesi halinde, eğitimlere bugünden itibaren başlayabileceğini bildiren Bakanlık, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin de eğitimlere 15 Haziran'dan itibaren başlayabileceğini duyurdu.

banner844
Yorumlar (4)
engin 2 yıl önce
uzaktan eğitimin bir ilkokul öğrencisi için örgün eğitimin yerini tutacağının düşünmek gerçekten uzaklaşmaktır. özel okullar eğitim yemek ve servis ücretlerini iade etmelidir. patronları korumak için yapılan bu düzenleme velilere yapılan haksızlıktır.
TEPKİ 2 yıl önce
PEKİ CANLA BAŞLA EĞİTİM YAPAN ÖĞRETMENLERİN HAKKI NE OLACAK ENGİN BEY? SEN EVDE BİR ÇOCUĞUNU DERSE OTURTAMIYORSAN BUNUN SUÇLUSU ÖĞRETMEN Mİ?. NERDE MAAŞLARI ÖDENMEYEN ÖĞRETMENLERİNE SAHİP ÇIKAN VELİLER, NERDE SİZ!!! ÖZEL OKUL ÖĞRETMENİ, ÖĞRETMENDİR KÖLE DEĞİLDİR. ÖZEL OKUL EĞİTİM YUVASIDIR, PARA TUZAĞI DEĞİL!!. ÇOCUĞUNU GERÇEKTEN OKUL OLAN BİR ÖZEL OKULA VERSEYDİN
senin okulunu bilmem 2 yıl önce
ama benim okulum ve öğretmenim afedersin canını dişine takarak uzaktan eğitim yaptı. heer gün aradılar istisnasız çocuklar eğitimden soğumasın diye. teşkkrler saray teşekkürler sevilay öğretmenim B>
engin 2 yıl önce
Özel okul sahiplerine güzel bir kıyak olmuş. milli eğitimde neden yok bu telafi eğitimi. özel okul öğrencilerine bulaşmayan virüs kamu kurumlarında eğitim alanlara bulaşabiliyormu? yoksa niyet sadece özel okul sahiplerini ücret iadesinden kurtarmak mı?
26
açık