banner614

MEM YARDIMCILARI AÇIKLADI

banner619

Düzce’de okul müdürü atamalarının ardından, okullarda görev yapacak olan müdür yardımcısı ve baş müdür yardımcısı kadroları da belirlendi. Düzce’de 134 okulda yapılan müdür yardımcısı atamaları müdürlüğün internet sitesinde yayınlandı.

Eğitim 14.12.2014, 18:12
209
MEM YARDIMCILARI AÇIKLADI
banner785

Düzce’de Okul müdürlerinin değerlendirilmesi sonucunda 70 ve üzeri puan alan müdürlerin yeni görev yerlerine atamaları geçtiğimiz günlerde yapılmıştı..
Milli Eğitim Bakanlığı İlk defa ve Yeniden Yönetici Görevlendirmeleri'nin sona ermesi ile beraber Müdür yardımcılığı ve Müdür Baş Yardımcılığı Görevlendirmelerini de tamamlandı. Okul müdürleri brlikte çalışmak istedikleri okul müdür yardımcılarının isimlerini belirleyerek İl Milli eğitim Müdürlüğü’ne teslim etmişti. Müdürlükte isimler onaylandı. Buna göre; Düzce’de 134 okulda müdür yardımcılığı ve başmüdür yardımcılığı atamaları yapıldı.Liste Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde yayınlandı.
Milli eğitim müdürlüğünden yapılan açıklamada “15.12.2014 Pazartesi 14.00 dan itibaren kararnameler tebliğ edilmeye başlanacaktır.” Görevlendirilen tüm yöneticilerimize, yeni görevlerinde başarılar dileriz.” denildi.


Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (0)
az bulutlu