banner851

banner955

MERAK EDİLEN SORULAR BU STANTTA YANITINI BULUYOR

Düzce Gençlik Merkezi, üniversite eğitimi için Düzce’ye gelen öğrencilerin zorluk yaşamamaları için Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde stant açtı. Böylece Düzce’ye gelen üniversiteler kente ayak basar basmaz güler yüzle karşılanıyor, kent hakkında bilgi verilerek soruları cevaplanıyor.

Eğitim 02.10.2021, 15:00 02.10.2021, 13:38
707
MERAK EDİLEN SORULAR BU STANTTA YANITINI BULUYOR

1.5 yıllık zorunlu pandemi arasının ardından yükseköğrenimde yüz yüze eğitim 4 Ekim pazartesi günü itibariyle başlıyor. Bu kapsamda Düzce Üniversitesi de öğrenciler için tüm hazırlıklarını tamamladı. Fakülte ve dersliklerde halen devam eden salgın şartları göz önüne alınarak gerekli tüm tedbirler alındı.

Üniversiteliler ders başı yapılmasına iki gün kala, tercihini Düzce’den yana kullanan binlerce öğrenci kente gelmeye başladı. Düzce Gençlik Merkezi, üniversite eğitimi için Düzce’ye gelen öğrencilerin zorluk yaşamamaları için yeni bir çalışma başlattı.

Gönüllüler Düzce Belediyesi Şehirlerarası otobüs Terminali’nde stant açtı. Böylece Düzce’ye gelen üniversiteler kente ayak basar basmaz güler yüzle karşılanıyor. Görevliler öğrencilere Düzce’nin ulaşımı, kültürü ve tarihi ile ilgili yararlı bilgiler vererek sordukları soruları cevaplıyor. Düzce yabancı olan gençler de bu şekilde kent hakkında bilgiler edinebiliyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (2)
Bilo 1 yıl önce
Hangi kasaları denetlediler dere kenarları at kemiklerin le dolu düzcede
Ali 1 yıl önce
Gelenler kaçmasın diye masa kurmuşlar...
Yeni Sayımız