banner851

banner955

MESLEK LİSELİLER 28 EYLÜL'DEN İTİBAREN STAJ YAPABİLECEK…

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Anadolu meslek ve Anadolu teknik programı öğrencileri, 28 Eylül'den itibaren işletmede beceri eğitimi veya staj yapabilecek.

Eğitim 26.09.2020, 09:30
1015
MESLEK LİSELİLER 28 EYLÜL'DEN İTİBAREN STAJ YAPABİLECEK…
banner1032

Bakanlıktan alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un imzasıyla mesleki eğitime ilişkin illere yazı gönderildi.

Yazıda, Anadolu meslek ve Anadolu teknik programı öğrencilerinin; işletmenin talebi, velisinin izni ve işletmelerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik tedbirleri alması şartıyla 28 Eylül'den itibaren işletmede beceri eğitimi veya stajlarına başlayabileceği belirtildi.

İşletmelere gönderilemeyen öğrencilerin ise Kovid-19 salgınına yönelik tedbirler alınarak, "İşletmede Beceri veya Meslek Eğitimi" derslerini okullarında yapabileceği ifade edildi.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (1)
DÜZCELİ 2 yıl önce
EY VATANDAŞ SAKIN TAKTIRMAYIN. GİDİN KENDİ SAYAÇLARINIZI KENDİNİZ ALIN. AKILLI SAYACA KESİNLİKLE GEÇMEYİN. KARTDA SUYUN BİTSE GİDİP YÜKLEYEBİLECEĞİN TEK YER DÜZCE BELEDİYESİ, O DA HAFTA İÇİ MESAİ SAATLERİNDE. CÜZZİ MİKTAR DİYORLAR BEN 5 YIL ÖNCE 235 TL TAKTIRMIŞTIM. ŞİMDİ KAÇ PARADIR BİLMİYORUM AMA CÜZZİ MİKTARDAN KASTI KENDİSİNİN ALDIĞI MAAŞA GÖRE CÜZZİ.ANLAYACAĞINIZ; AKILLI SAYAÇ BİR SOYGUN.
22
açık