banner851

banner614

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YİĞİT PAŞAORMANI İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Paşaormanı İlkokulu’nu ziyaret ederek, okulda alınan koronavirüs tedbirlerini kontrol etti. Okul Müdürü İrfan Durmaz tarafından ateşi ölçülerek içeri alınan Yiğit, öğrencileri salgın ile ilgili bilgilendirdi. Yiğit ayrıca, okulda alınan tedbirler ile ilgili Okul Müdürü İrfan Durmaz’a teşekkür etti.

banner619
Eğitim 10.10.2020, 11:55 10.10.2020, 12:02
2940
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YİĞİT PAŞAORMANI İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle, Türkiye’de eğitim 23 Mart’tan bu yana uzaktan veriliyordu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un okullarda yüz yüze eğitimin kademeli olarak başlayacağını duyurmasının ardından, okullarda salgına karşı geniş tedbirler alındı.

Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’te alınan tedbirleri yerinde görmek için okullara ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Paşaormanı İlkokulunu ziyaret eden Yiğit, Okul Müdürü İrfan Durmaz tarafından kapıda karşılandı. Durmaz tarafından ateşi ölçülerek içeriye alınan Yiğit, okulda alınan koronavirüs tedbirlerini yerinde inceledi. Salgına karşı alınan tedbirleri yerinde bulan Yiğit, bu nedenle Okul Müdürü İrfan Durmaz’a teşekkür etti.

Okulda eğitim gören öğrencileri salgına karşı bilgilendiren Yiğit, öğrencilerin genel durumları hakkında da öğretmenlerden bilgi aldı.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)