banner851

banner614

MİNİKLER SATRANÇ OYNADI

banner619

Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında minik öğrenciler bugün TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Kapalı Spor Salonunda satranç şölenine katıldı. Miniklerin kıyasıya yarıştığı turnuvada tüm katılımcılara madalya verildi.

banner846
Eğitim 25.05.2012, 14:11
275
MİNİKLER SATRANÇ OYNADI
banner844

Geçtiğimiz günlere başlayan Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri tüm hızı ile devam ediyor. Bugün TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulu Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen satranç turnuvasında minikler kıyasıya yarıştı. Bir çok okulun katılımı ile düzenlenen turnuva sonucunda tüm katılan miniklere madalya verildi. Turnuva sonucunda Yusuf Parlak birinci, Eren Şahin ikinci ve Efe Can Yalçın üçüncü oldu. Müsabakalarda büyüklere taş çıkartacak derecede oyun oynayan Minik öğrenciler, satrancı genellikle eğlenceli buldukları için oynadıklarını dile getirdiler. Ailelerinin yardımı ile satranç öğrenen minikler bu oyunu herkese tavsiye ettiler.

Madalya töreninin ardından bazı çocuklar tekrar satranç masalarına oturmak isterken, tüm çocuklar masaların başında hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber: H.İŞCAN

Yorumlar (0)