banner851

banner614

MODERN BİNAYA KAVUŞTU

Düzce Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi’yla aynı binayı paylaşan Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi artık kendi binasında! Şıralık Mahallesi’nde 1,5 milyon TL mal olan yeni hizmet binasının tanıtımı yapıldı.

banner619
Eğitim 02.06.2016, 17:19 03.06.2016, 08:09
3443
MODERN BİNAYA KAVUŞTU

 Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi, uzun yıllar Kültür Mahallesi’nde Düzce Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi ile ortak kullandığı çelik konstrüksiyon binadan, modern binaya kavuştu. Fevzi ÇakmakMahallesi’nde yapılan yeni binasına taşınan Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi için tanıtım toplantısı düzenlendi. Vali Yardımcısı Selda Dural ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in katılımıyla yapılan tanıtım toplantısı, saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.

Vali Yardımcısı Selda Dural, programda yaptığı konuşmada günümüzde eğitimde rehberlik hizmetlerinin öneminin eskiye oranla daha iyi anlaşıldığını belirtti. Yeni hizmet binasının ihtiyaca ceva veren modern bir boyuta ulaştığını belirten Duran, “ umarım velilerimiz ve öğrencilerimiz sıkıntılarını ifade edebilecek bir ortam bulurlar.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit de rehberlik ve araştırma merkezlerinin önemine vurgu yaparak yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Kadir Öksüz’de yeni hizmet binası hakkında teknik bilgi verirken, amaçlarını örnek gösterilen ve projelerle anılan bir kurum olarak açıkladı.Konuşmaların ardından davetlilere yeni hizmet binası gezdirildi. Program kokteyle son buldu. 

HABER;S.KAŞKIR

banner844
Yorumlar (4)
Şehir dışına RAM 5 yıl önce
Allah akıl fikir versin hepinize ilcdeeden gelen veli aracı yoksa oraya gelmesi ciddi eziyet.Bu eziyetin sorumlusu merkez dururken şehrin bir ucuna ram binası yaptıran karar vericilerdir.Sorumlular velilere ücretsiz servis sağlamalı
kıbrıscık 5 yıl önce
DÜZCE YE HAYIRLI VE UGURLU OLSUN.bu eserin meydana gelmesinde emegi geçen herkezden Allah razı olsun.
eğitimbirli 5 yıl önce
peki bu sakat çocuklarımız için bir imamhatip okulu açılmıyacakmı. onların dini öğrenmek hakkı yokmu. sakatlarada imamhatip okulu istiyoz ey yetkili kişiler
Duzceli 5 yıl önce
Nusrettin mahalesındeki teneke okul ne zaman yıkılacak duyan varmı sesımızı yazık o miniklere