banner851

banner955

MÜDÜRDEN ÖĞRETMENE DARP!

Necmi Hoşver İlkokulu Müdürü A.Ö.’nün makam odasında tartıştığı Sınıf Öğretmeni O.K.’yı sopayla dövdüğü iddia edildi. Okul Müdürü A.Ö., İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturma kapsamında açığa alındı. Aldığı darbe sonucu yaralanan Öğretmen O.K.’nın darp raporu alarak emniyette şikayetçi olduğu belirlendi.

Eğitim 19.06.2017, 16:36 19.06.2017, 18:04
9353

Eğitimde dayak depremi! Bu kez öğretmen öğrenciye değil müdür öğretmene dayak attı! Düzce’de eğitim camiasını şok eden olay, 13 Haziran Salı günü Çay Mahallesindeki Necmi Hoşver İlkokulunda meydana geldi.

İddiaya göre, okulun tecrübeli müdürü A.Ö daha önce sözlü olarak tartışma yaşadığı Sınıf Öğretmeni O.K.’nın yılsonu çalışmaları kapsamında yapılan seminerlere geç kaldığı gerekçesiyle imza atmasına izin vermedi. Sınıf Öğretmeni O.K. ile makamında konuyla ilgili tartışan Okul Müdürü A.Ö.’nün sinirine hakim olamayarak sopayla O.K.’nın başına vurduğu öne sürüldü. O.K.’nın aldığı darbe ile başının yarıldığı ileri sürüldü. Neye uğradığını şaşıran, gittiği hastanede tedavisi yapıldıktan sonra darp raporu alarak taburcu edilen O.K.’nın emniyete giderek A.Ö.’den şikayetçi olduğu öğrenildi.

Okul Müdürü A.Ö İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturma kapsamında açığa alındı. Müfettişlerin konu hakkında inceleme başlattığı bildirildi.

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (88)
Mudur 5 yıl önce
Belliki mudur bu dunyada durust olmanin bedelini oduyor.
kumpas 5 yıl önce
müdüre kumpas kurulmuş belli. er geç ortaya çıkacaktır. sen köşede kalmış okulun diğer okullar kadar olmasını istersen çalışmak istemeyenlerde böyle kumpas kurup senden kurtulmaya çalışır. olay çok iyi araştırılmalı.
duzce 5 yıl önce
Bu olay müdür yenilerek kapatilamaz,milli eğitim,tarafsiz bir sekilde arastirmali ve tahrik söz konusu ise öğretmene de eșit ceza vermelidir.
TECELLİ 5 yıl önce
Adama dosya fırlat bağır çağır hakaret et sonra tokmakla vurdu diye şikayetçi ol. Müdürü tanırım melek gibi adamdır. Karıncayı incitmez ama belliki sabrını çok çok zorlamışlar.
BULUR YERİNİ ADALET 5 yıl önce
Bu çeteye boyun eğmeyen müdürede bu şekilde bir kumpas kurulmuştur. Olay bundan ibarettir.
YERİNİ BULUR ADALET 5 yıl önce
Ceza sözkonusu olacaksa iki tarafda eşit şekilde ceza almalıdır. O.k isimli şahısda müdür beye saldırmış yüzüne dosya fırlatmıştır. Ortada bir kumpas olduğu açıkça bellidir. Belli ki okulun içinde çete seviyesine varan bir grup oluşmuş
YERİNİ BULUR ADALET 5 yıl önce
Müdür bey şeker gibi adamdır. Onuda zıvanadan çıkardıysa o kişi haketmiştir artık müdür beyin tepkisini. Konuyu adalet isimli yorumcu Manuple etmeye çalışmakta ve yalan yanlış yorumlarıyla bunu başarmak istemektedir.
ADALET 5 yıl önce
Sendikalar eğitimden elini çekmedikçe huzur yok. Sen, ben...Senin oğlan benim oğlan...Olmaz....Sonuç tokmakçı Müdür...Bir gün tokmak size de gelir.Akıllı olun dostlar...
imzayı unutuyor mu? 5 yıl önce
müdüre kumpas kurulmuş belli be. Yüze tükürmek, hakaret etmek, zorbalık yapmak, diklenmek de vurmak kadar suçtur. Hatta bana göre her işte yapana değil yaptırana bakacaksın. İkisine de aynı ceza verilmeli.
qwerty 5 yıl önce
evet amire saldırıda DMK 125 E kapsamındadır. darp raporu hastaneye darp edildim diye giden herkese verilir zaten.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız