banner851

banner614

NEDENLERİNİ AÇIKLADILAR

Düzce Üniversitesi' nde e-Kayıt yaptırmayan öğrencilere yönelik şahsen kayıt dönemi başladı. Çeşitli illerden kayıt işlemleri için Düzce'ye gelen öğrenciler, Düzce Üniversitesi'ni neden tercih ettiklerini anlattı.

banner619
Eğitim 16.08.2016, 12:36
530
NEDENLERİNİ AÇIKLADILAR

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016-ÖSYS yerleştirme sonuçlarına göre zce Üniversitesi'nde öğrenim hakkı kazanan öğrenciler için şahsen kayıt dönemi başladı.

10. kuruluş yıldönümünü kutlayan ve bu süre içerisinde birçok ilklere, ulusal ve uluslararası başarılar ile önemli projelere imza atan Düzce Üniversitesi, yüzde 95 doluluk oranıyla yine en çok tercih edilen üniversiteler arasında yer aldı. 2016 YGS ve LYS sonucuna göre lisans ya da ön lisans programlarına yerleşen öğrencilerin şahsen kayıtları, 19 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden Düzce'ye gelen ve kayıtlar sırasında görüşlerini ifade eden öğrenciler Düzce Üniversitesi'ni tercih etmelerinde, mezun olan öğrencilerden aldıkları bilgilerin ve fakültelerdeki akademisyenler hakkındaki olumlu düşüncülerin etkili olduğunu söyledi.

Haber; C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (1)
adamın teki 5 yıl önce
Kısacası daha iyi bi üniversiteye puanımız yetmedi diyin bari! Düzce'deki ünversiteyi dışarıdan kazanan kaç kişi Düzce'yi biliyordu, Düzce'ye gelmişti?