banner851

banner614

ÖDÜLLÜ YAZAR SÖYLEŞİ İÇİN GELDİ

banner619

Mustafa Kemal Ortaokulu’nun “Öğrenciler Yazarlarla Buluşuyor” projesi bu yıl da devam ediyor. Öğrencileri kitap okumaya teşvik etmesi hedeflenen ve yazarlarla tanışmasına olanak sağlayan etkinlik kapsamında öğrenciler, bu yılın ilk konuğu olarak ödüllü yazar Miyase Sertbarut’la bir araya gelmenin heyecanını yaşadı.

banner846
Eğitim 14.11.2017, 16:51 14.11.2017, 17:32
807
banner844

Merkeze bağlı Mustafa Kemal Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri “Öğrenciler Yazarlarla Buluşuyor” projesi kapsamında Düzce Gençlik Merkezi ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda Tudem Çocuk Edebiyatı Ödülü sahibi yazar Miyase Sertbarut’u ağırladı.

Okulun Türkçe öğretmenlerinin geleneksel hale getirdiği proje kapsamında öğrencilerle bir araya gelen SertBarut, yazarlık ve kitaplar konusunda keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.
Kitabını okudukları yazarla tanışmanın heyecanını yaşayan öğrenciler, ayrıca kitaplarını imzalatma fırsatı buldu.

Proje ile öğrencilerde kitap okuma alışkanlığının gelişmesi, eleştirel düşünme ve okuduğunu yorumlayabilmeleri hedefleniyor.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (1)
x-men 4 yıl önce
gerçek yazarlar ile gerçek bir program oldu.Çakma Yöresel yazarlar var şimdi piyasada.Yalan yanlış edebi bir niteliği olmayan hikayeler yazıp zorla çocuklara okutuyorlar.