banner851

banner614

ÖĞRENCİLER KIYASIYA YARIŞTI

Düzce Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hayat geçirilen 14. Orta Okullar Arası Bilgi Yarışması Belediye Kültür Merkezi’nde yapıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ile İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in de katıldığı bilgi yarışmasında öğrenciler kıyasıya mücadele etti. Yarışma sonunda finale kalan okullar İsmetpaşa, Mustafa Kemal ve Hafız Mehmet Akif İnan Orta Okulları oldu.

banner619
Eğitim 18.04.2019, 16:40 18.04.2019, 16:52
1433
ÖĞRENCİLER KIYASIYA YARIŞTI

Düzce Belediyesi ile Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve bu yıl 14.’sü düzenlenen Orta Okullar Arası Bilgi Yarışması’nın ilk etabı Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İlimizdeki orta okul öğrencilerinin kıyasıya mücadele ettiği yarışmaya Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Şubat ayında başlayan ve bugün 2. Turu yapılan yarışmada türkçe, matematik, fen, sosyal bilgiler ve genel kültür branşlarından toplam 20 sorunun sorulduğu yarışmada öğrenciler finale kalabilmek için ter döktüler. Birinci etaptan bu yana 40 okulun katıldığı yarışmada ipi göğüsleyen İsmetpaşa Orta Okulu oldu.

Yarışmada ikinciliği Mustafa Kemal Orta Okulu, üçüncülüğü ise Hafız Mehmet Akif İnan Orta Okulu hak etti. Sorulara verdikleri yanıtlarla dereceye giren üç okulun öğrencileri büyük takdir topladı. Okullarını temsilen yarışmaya katılan öğrencilere ödülleri Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit tarafından verildi.     

Haber: S. AYAN

Yorumlar (4)
adamın teki 2 yıl önce
Merak ediyorum, bu öğrencilerin evleri ismet paşa okuluna kaç kilometre?
Daha profesyonel olmak la 2 yıl önce
Lütfen juriye seçilen öğretmenlerin bilgi düzeyleri daha yeterli olsun ,
NURCAN VURAL 2 yıl önce
İsmetpaşa öğrencilerimizi vede emek veren hocalarımızı tebrik eder başarılırının devamını dilerim.
Ah ah 2 yıl önce
Ordaki jurilerin yerinde olmak istemezdim, söyle izledim üzüldüm , bir soru hatali diyor bir yok önceden itiraz edeceksiniz diyor, bir beni anlayın diyor, tamamen fiyasko