banner851

banner614

ÖĞRENCİLER YOKTU AMA GELENEK BOZULMADI

Pandemi nedeniyle uzaktan verilen eğitimde öğrenciler e-karne ile ara tatile girecekler. Okula öğrenciler gelmeyince Düzce Metek TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nda öğretmenler, karneleri öğrenciler yerine kendi yaptıkları kardan adamlara verdiler.

banner619
Eğitim 22.01.2021, 17:16
1481
ÖĞRENCİLER YOKTU AMA GELENEK BOZULMADI

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı ara tatili, 22 Ocak Cuma günü itibariyle başladı. Pandemi nedeniyle eğitim öğretim uzaktan olunca karnelerde velilerin e-okul üzerinden kayıt yaptırmasıyla e-karne olarak verildi. Öğrenciler ara tatile okullarına gelmeden girince Düzce Metek TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğretmenleri de geleneği bozmadı. Önce okulun bahçesine kardan adam yapan öğretmenler, hazırladıkları öğrenci karnelerini de kardan adamlara verdi.

“Öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz”

Ayrıca Metek TOKİ Mehmet Akif Ersoy İlkokul yönetimi okulun web sayfasından bir de açıklama yaparak öğrenci ve velilere zorlu süreçte öğretmenlere yardımcı oldukları için teşekkür ederek öğrencilere iyi tatiller diledi.

Açıklamada “Sürecin başarıyla tamamlanmasında birlikte hareket etmenin mutluluğu ile 15 Şubat Pazartesi gününe kadar iyi tatiller dileriz” ifadeleri yer aldı.

(İHA)

banner844
Yorumlar (2)
Neden? 9 ay önce
Allah akıl ve fikir versin.
Nt 9 ay önce
Saçmalık!!! yapacak işleri yok boş beleş seylerle ugrasmalar tutup haber niteligi tasiyormus gibide yansitilmasi baska vakit kaybindan baska bişey değil tipki benim ugrasipta yazmam kadar ugrassiz bir amac