banner851

banner614

ÖĞRENCİLERE BÜYÜK KOLAYLIK

Düzce Üniversitesi, yakın zamanda kullanıma sunduğu Düzce Üniversitesi Mobil Uygulaması ile öğrencilerin yaşamını kolaylaştıracak birçok bilgiye anında erişim imkanı sağlıyor.

banner619
Eğitim 26.01.2018, 09:43 27.01.2018, 10:20
1179

Android ve IOS işletim sistemli mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen Düzce Üniversitesi Mobil Uygulaması, üniversite ve şehirle ilgili bilgilere ulaşım kolaylığı sağlayarak öğrencilerin üniversite ve kampüsle ilgili ihtiyaç duyabilecekleri konulara anında erişme imkanı sunuyor.
Düzce Üniversitesi ana sayfasına, öğrenci bilgi sistemine ve duyurulara çok kısa bir süre içinde erişme fırsatı sağlayan mobil uygulama, farklı bilgi içerikleri ve menü seçenekleriyle akademik ve idari personeller ile öğrenciler başta olmak üzere isteyen herkesin Düzce Üniversitesi ile ilgili bilgilere günün her saatinde ulaşabilmesine olanak sağlıyor.

Düzce Üniversitesi internet sayfasındaki "Mobil Bağlantılar" bölümünden de indirilebilen mobil uygulamada; duyurular, yaklaşan etkinlikler, telefon rehberi, yemek listesi ile nöbetçi eczane gibi günlük hayatı kolaylaştıran birçok bilgi de yer alıyor. Artık bir cep telefonu mesafesinde olan Düzce Üniversitesi Mobil Uygulamasına Akıllı Kart Para Yükleme sayfası ile Konuralp Yerleşkesi Ulaşım Saatleri sayfaları da eklendi. Öğrenciler, uygulama ile yemekhanede kullanılan -Kart'a ait bakiye görüntüleme ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Konuralp Yerleşkesi'ne ulaşım saatleri hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Düzce Üniversitesi Mobil Uygulamasının öğrenciler için sunduğu en önemli avantajlardan biri de uygulama üzerinden Öğrenci Bilgi Sistemine giriş yapılabiliyor olması. Öğrenciler, mobil uygulamada kullanıcı adı ve şifrelerini girerek Öğrenci Bilgi Sistemindeki sınav sonuçları, ders programları, transkript, akademik takvim, danışman bilgileri gibi birçok konu hakkında faydalı bilgiler ediniyor.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (5)
. 4 yıl önce
düzce belediyesi otobüs kartlarının bakiyelerini de İNTERNETTEN öğrenebilmelki halk. 21. yüzyıldayız hala otobüs kartı için sağa sola ne kadar kaldığını soruyoruz!
aa 4 yıl önce
şehir içi otobüs kartları vs gibi şeyler de uygulama vs sayesinde ödenebiliyor mu? ödenmiyorsa bence eklenmeli.
GEÇEN YIL 4 yıl önce
geçen yıl normal siteyi kullandım ve hiç sorun yaşamadım. şuan bu uygulama da bir başlangıç için oldukça iyi
Öğrenci 4 yıl önce
DüKart yükleme ve kullanımı çok pratik. Mobil uygulamanın arayüzü ise bir üniversite için bayağı kötü durumda.
güldürmeyin!!! 4 yıl önce
Düzce üniversitesi 4. sınıf öğrencisiyim her sene öğrenci bilgi siteminde sıkıntılar oluyor ve şuanda var kimsenin umrunda değil. Hem hocalar hem personel hemde öğrenciler bu sitemden sikayetçi. Şİmdi reklam olsun diye böyle yapmayın. Bilmeyende olumlu bişey sanacak. Öncelik olarak para mı öğrenci mi reklam mı? kaç yıldır ulaşıma çözüm bulundu mu? Neden herkes gözünü kapatıyor olumsuz şeylere. Yanlışı görün ki doğruyu bulun!! Hak eden hak ettiği yere gelmeden bu yanlıştır diyemez kimse!!!!!