banner851

banner614

“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN TÜM HAZIRLIKLAR TAMAM”

Düzce Üniversitesi’nin yüz yüze eğitimi öncesinde KYK yurtlarında son hazırlıklar tamamlandı. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, yurtlarda ki son durumların değerlendirmesiyle ilgili yurt müdürü ve personelleriyle toplantı gerçekleştirdi.

banner619
Eğitim 26.09.2021, 14:00 27.09.2021, 12:27
912
“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN TÜM HAZIRLIKLAR TAMAM”

Düzce Üniversitesi 4 Ekim’de yüz yüze eğitime başlarken, KYK yurtlarında da tüm önlemler alındı. Hazırlıklar tamamlanmasının ardından Düzce Gençlik ve Spor il Müdürü İsa Yazıcı, il genelinde bulunan yurt müdürleri ve personelleri ile Mahpeyker Sultan Kız Öğrenci yurdunda toplantı düzenledi.

Toplantıda yurtlarda alınan önlemler konuşulurken, öğrencilerin yurtlara 4 Ekim’den önce alınma çalışmaları, kayıt süreçleri, pandemi koşulları gibi konular da görüşüldü. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Müdürü İsa Yazıcı, "Düzce’mize gelecek olan sevgili gençlerimiz için yurtlarımızdaki hazırlıklarımızı tamamladık. Şube müdürlerimiz ve yurt yönetim memuru arkadaşlarımızla toplantı yapıp istişarelerde bulunduk. Tüm yurtlarımız ve personelimizle öğrencilerimiz için hazırız" ifadelerini kullandı. İHA

banner844
Yorumlar (4)
hasan yılmaz 3 hafta önce
günlerdir ana sayfada olacak ne haver değeri var bu haberin? n'ooolmuş toplamışsa? atomu mu parçalamış?
DEVLET 3 hafta önce
zeminden birden bire tavana fırlayınca kendisiyle birlikte egosu da fırlamış olabilir
murteza yılmaz 3 hafta önce
bu vatandaşın nasıl bir geçmişi varsa artık, tügvasından, sporundan,yurdundan. maşAllah adam süpermen.
Düzce 3 hafta önce
Liyakatsiz bir müdür kendisi tügva ve abisi sayesinde buraya gelmiş birisi insanlara üstten bakan kibirli birisi inşallah ilk seçimler sonucunda kendisi gidicek ve rahatını bozduğu insanların ahı ile birlikte gidicek.