banner851

banner614

ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN ÖĞRETMENLERE DESTEK

banner619

Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri öğretmenlere destek için "Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Webinar" adlı program kapsamında eğitimcilere eğitim vererek katkı sağladı.

banner846
Eğitim 06.05.2020, 11:49
1472
ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN ÖĞRETMENLERE DESTEK
banner844

Düzce Valiliği ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü "Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Webinar" adlı programda Düzce Üniversitesi öğretim elemanları eğitim verdi.

Uzaktan eğitimin sürdüğü bu günlerde öğretmenler için hazırlanan hizmet içi eğitim programlarında Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitim Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özge Pınarcık, "Çocuklarda Görülen Davranış Bozuklukları" konusunda sunum yaparken, Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş ise, "Korona Günlerinde Çocuklarla Evde Nitelikli Zaman Geçirmek " başlığı adı altında katılımcı öğretmenleri bilgilendirdi.

Online olarak gerçekleştirilen eğitimler 21 Nisan 2020 tarihinde başladı ve 15 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek. Her gün farklı bir konuda, üniversitelerle işbirliği ile devam edecek olan "Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Webinar" adlı programa; http://duzce.meb.gov.tr/www/ogrenen-ogretmenler-icin-her-gune-bir-webinar/icerik/4230 internet adresinden başvuru yaparak katılabilirsiniz.

Yorumlar (6)
Öğretmen 1 yıl önce
Seda hoca sunumu islevseldi iyiydi, diğer sunumu beğenmedim.
Öğretmenler 5 1 yıl önce
Faydalı olmak istiyorsanız olursunuz yoksa hani görsünler koşa ile atanamadım ama atananlara ders veriyorum diye boş işlerle egonuzu tavan yaptırmaksa derdiniz anlattığınız derste öğretmen telefondan pişti oynuyor emin olun. Geçerli olmayan işlerle uğraşarak bu milletin hakkını herder etmeyin
Öğrenenler 4 1 yıl önce
il ilçe müdürlüklerinin okul yönetiminin denetimini yapsınlar ki öğretmenler işlerini rahat yapabilisin, bu alanda büyük açık var, eğitim kurumları idarecilerin babasının malı olmuş, bu alanda farklı bir kurumun acil denetimine ihtiyaç var. Öğretmen öğrencinin önünde sigara içiyor idareden ses yok. Acil rotasyon gerekiyor, 10 yıldan fazla kalan kişi kurumu babasının malı sanıyor derste anlatmıyor, ki adam 30 yıldır aynı okulda..
Öğretmenler 3 1 yıl önce
Torpil ve siyasi fırsatlarla öğretim üyesi olmuş kişilerin bu öğretmenlere eğitim vermesi çok abes geldi bana. Madem yüksekoğretim öncesi eğitime katkı sağlamak istiyorlarsa gelip incelesinler okullarda önceliğin gösteriş eğitimin ikinci planda kaldığını görsünler,
Öğretmenler 2 1 yıl önce
10 yıldır, atanan öğretmenlerin çoğu lisans eğitimlerinin üzerine yıllarca kpss hazırlanarak eğitim ve gelişim adına gayet iyi durumdadır.
Öğretmenler 1 1 yıl önce
10 yıldır, atanan öğretmenlerin çoğu lisans eğitimlerinin üzerine yıllarca kpss hazırlanarak eğitim ve gelişim adına gayet iyi durumdadır. Torpil ve siyasi fırsatlarla öğretim üyesi olmuş kişilerin bu öğretmenlere eğitim vermesi çok abes geldi bana. Madem yüksekoğretim öncesi eğitime katkı sağlamak istiyorlarsa gelip incelesinler okullarda önceliğin gösteriş eğitimin ikinci planda kaldığını görsünler, il ilçe müdürlüklerinin okul yönetiminin denetimini yapsınlar ki öğretmenler işlerini rahat yapabilisin, bu alanda büyük açık var, eğitim kurumları idarecilerin babasının malı olmuş, bu alanda farklı bir kurumun acil denetimine ihtiyaç var.
17°
kapalı