banner851

banner614

Okul Aile Birliği, kardeş okuluna destek istiyor...

Öncü Koleji Okul Aile Birliği yönetimi Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret ederek “Kardeş Okul” seçtikleri 100’üncü Yıl İlköğretim i

banner619
Eğitim 16.06.2008, 17:25
217
Okul Aile Birliği, kardeş okuluna destek istiyor...

Öncü Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Belgin Efe ve Yönetim kurulu, Kardeş okul olarak seçtikleri ve Çok Amaçlı Salon inşa ederek destek verdikleri 100’üncü Yıl İlköğretim Okulu için  Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten destek istediler.

 

Öncü İlköğretim Müdürü Yener Yücel ve Anaokulu Müdürü Hülya Cengiz ve aile birliği yönetiminin de katıldığı ziyarette, kardeş okulları için yaptıkları çalışmaları anlatan Belgin Efe,  100’üncü Yıl İlköğretim’in önünde bir miktar asfalt yapılması gerektiğini anlattı. Efe, ayrıca belediye taşınırken artan büro malzemeleri ile okula biraz daha katkı yapılabileceğini söyledi.

  

Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Öncü Koleji’nin uluslar arası başarıları nedeniyle tebrik ettikten sonra, Okul aile birliği’ni kardeş okul çalışmalarını takdir ettiğini söyledi. Keleş, okulun önündeki asfaltın yapılacağı ve belediyenin yeni binasına taşınmasının ardından okula büro malzemesi ayırma sözü de verdi.

 

Öncü Okul Aile Birliği Başkanı Belgin Efe, Başkan Keleş’e içi nazar boncukları ile dolu küçük bir sürahi hediye etti.

 

 

banner844
Yorumlar (0)