banner851

banner614

OKULDA NARGİLE KEYFİNE KARŞI HAREKETE GEÇİLDİ

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, özel eğitime muhtaç öğrencilerin eğitim gördüğü bir okulda okul müdürü ve arkadaşlarının nargile içmesi olayıyla ilgili soruşturma ve inceleme başlatıldığını duyurdu.

banner619
Eğitim 05.08.2021, 13:34
5908
OKULDA NARGİLE KEYFİNE KARŞI HAREKETE GEÇİLDİ

Türkiye’de utanç verici görüntülerin adresi Düzce oldu. Düzce’de özel eğitime muhtaç çocukların eğitim gördüğü Körpeşler Mahallesinde bulunan Düzce Özel Eğitim Anaokulu’nda, okul müdürü ve arkadaşları, nargile keyfi yaptı. Bununla da yetinmeyen okul müdürü ve arkadaşları, nargile içerken çektirdikleri fotoğrafları, sosyal medya hesaplarından paylaştı. Fotoğrafların sosyal medyada yayılmasının ardından tepkilerin çığ gibi yükselmesi üzerine, fotoğraflar sosyal medyadan kaldırıldı. Nargile içildiği sırada okulda olmadığını savunan okul müdürü Adnan Kırca ise, fotoğraf karesinde yer aldığı göründü.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Tepki çeken olayın duyulmasının ardından Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçerek soruşturma başlattı.  Müdürlükten yapılan açıklamada, “Basında “Düzce'de Bir Okulda Nargile İçilmesi” başlığı ile yer alan haberlerde bahsi geçen hususlarla ilgili olarak Müdürlüğümüz tarafından inceleme/soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.” denildi.

banner844
Yorumlar (24)
Kızmayın canım 2 ay önce
Böyle idarecilerin elinde eğitim şaha kalkıyor ne kızıyorsunuz
mine 2 ay önce
Eğitim-Eğitimci-Eğitim Yöneticisi-Eğitim Kurumu-Özel Eğitim-Memur Sen.. Gelinen nokta fotoğraflarda... Eğitimcilerin 5 yılda bir Piskoanaliz ve bağımlılık testi zorunlu hale getirilmeli
Murat 2 ay önce
Fotoğraftaki EBS Başkan Yardımcısı Ali Canbaz 'ı niye kestiniz?
EDS SİSTEMİNE DÖNDÜNÜZ 2 ay önce
Kim nerde ne yapmış video çekin resim çekin atın böyle kalleşlik böyle karaktersiz bir millet nasıl oldunuz koltuk savaşları adlı yeni sistemi oynayan yalakalarsınız muhabbete gidin belediyedeki valilikteki egmdeki hırsızları hakkkmızı yiyenleri tespit edin
Düzce memur 2 ay önce
Anlaşılan bundan sonra teslilerin resimlerini boy boy görürüz.
vay vay 2 ay önce
Recep ivediği okul müdürü yapmışlar. Keyfe bak.
Memur 2 ay önce
Vali Bey hooop,
nerde Uyuyor mu bu şehrin Valisi.
Bu nasıl utanmazdık.
Mem Arge personeli, Okul Müdürü böyle pervasızca oturacak sonrada Haberlere çakacak sonra sen bişey yap ayacaksın
Yazık,
Reise Hesap veremezsin .
Amele 81 2 ay önce
1-sayın mütahit bey hem resim karesinde yer alıp hemde resim çekmeyi nasıl becerebiliyorsunuz.
2-Muhabbet derecesindeki dostlarımızdan ihaleyi hangi şartlarda aldınız.
3-Nargileyi Özel eğitimin yapım işlerine kaliteli ve verimli olması için motivasyon aracı olarak mı görüyorsunuz.
Antitorpil 2 ay önce
Bu hoca calışkan hoca. Herkes hata yapabilir. Ogretmen evini ogretmen evi yapan adamdir. Ancak fotograftaki ucuncu kisi niye kesildi. O 3. Kisinin nasil bir ozelligi var ki her olaydan siyriliuor. Bunca yillik duzceliyim su adamin torpilinden olamadim. Duzce milli egitim arge bolumu torpillilerin mudurun hemserilerin bolumu acil el atilmasi lazim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın