banner851

banner955

OKULLAR TATİL EDİLDİ…

Düzce’de gece saatlerinden itibaren etkili olması beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın kararı ile eğitim ve öğretime 1 gün süreyle ara verildi. Vali Atay ayrıca, engelli ve hamile kamu personellerinin yarın idari izinli sayılacaklarını duyurdu.

Eğitim 18.03.2022, 00:20
6144
OKULLAR TATİL EDİLDİ…
banner1032

Düzce’de aralıklarla yağan kar yağışı, özellikle yüksek kesimlerde yoğun şekilde görülüyor. Gece saatlerinden itibaren ise, kar yağışının Düzce merkezde etkisini arttırması bekleniyor.

TEM Otoyolu Düzce Kesimi ile D-100 Karayolu Kaynaşlı – Bakacak mevkii Bolu Dağı geçidinde, Karayolları ekipleri kar küreme ve buzlanmaya karşı çalışmalarına aralıksız devam ederken, İl Özel İdaresi ekipleri de köy yollarını açık tutmak için Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinde teyakkuza geçti.

Meteoroloji’den yapılan uyarıları dikkate alan Düzce Valisi Cevdet Atay ise, kendisine ait twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda, bugün (18 Mart 2022) Düzce İl Genelinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim ve öğretime bir gün arayla ara verildiğini, engelli ve hamile kamu personellerinin ise 1 gün süreyle idari izinli sayılacaklarını belirtti.

Yorumlar (5)
vatandaş 7 ay önce
birazda erken haber verse vali bey daha iyi olcak çocukları bırakacak yer bulsak.sabah haberim oldu çok zorlandım doğrusu.
veli. 7 ay önce
Vali Bey okul kapatmayı cok seviyor ama çalışan annelerin çocuklarına kim bakacak pek düşünmüyor. En azından eşlerden birinede tatil olmalı.
Veli 7 ay önce
İki seferdir boşuna okul tatil ediyorsunuz, hiç çalışan anne babalar var bunu da göz önünde bulunduralım diyen kimse çıkmıyor mu koca valilikte. Yönetmek her kesimi gözetmektir.
doğrucu davut 7 ay önce
''yol yaptık, yooolll'' diyerek dask paralarını bile asfalta gömenler, bir karış kar yağınca ''aman kimse evden çıkmasın'' diye tutuşuyor... gülüyorum.
Veli 7 ay önce
Nerede bu kar yazık ya bu kadar basit olmayın. bu kararları alanlar koltuğuna zeval gelmesini mi düşünüyor çocuklarımızın geleceğinimi?! çok tartışılır
14
açık