banner851

banner614

OKULLAR YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR…

Düzce'de korona virüs ile mücadele kapsamında okullarda başlatılan 'Okulum Temiz Belgelendirme' çalışmaları kapsamında köy okulları denetimden geçti.

banner619
Eğitim 28.08.2021, 16:20 29.08.2021, 15:24
339

COVİD-19 salgını bulaş riskine karşın yaklaşık 18 aydır aranın ardından yüz yüze eğitime 6 Eylül’de tam zamanlı ve tüm kademelerde eş zamanlı eğitim başlayacak. Yüz yüze eğitimin başlamasına kısa bir süre kalırken 2021-2022 eğitim öğretim yılı öncesi tüm okullarda koronavirüs salgın tehdidine karşı önlemler alınmaya başlandı.

Bu kapsamda, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi, okullarda kısa süre sonra başlayacak olan eğitim öğretim öncesi çalışmalarına devam ediyor.

Ekipler geçtiğimiz hafta boyunca Düzce’de ki tüm köylere tek tek giderek okullarda incelemelerde bulundu. Okulların temizlik çalışmalarını denetleyen ekipler, yeni döneme kılavuz uyarınca hijyen bakımından hazır olup olmadıkları kontrol edildi. Yapılan kontrollerde herhangi bir sorun çıkmazken, tüm okulların temiz olduğu gözlemlendi. (Öncü Haber Merkezi, İHA)

banner844
Yorumlar (2)
nuri candemir. 1 ay önce
köy okullarını kapatarak köyleri sessiz bırakan o zamanın hükümetinin ne kadar yanlış bir karar verdiği aşikardır.köy okulları mutlaka açılmalıdır.köyler maalesef sessizliğe bürünmüştür.
Vatandaş 1 ay önce
Boş okula belge vermek kolay , açıldığında gelin bakın temiz mi diye