banner851

banner614

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL SERGİ

Düzce Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu öğrencileri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü olması dolayısıyla okulda kendi imkanlarıyla hazırladıkları ürünleri sergiledi.

banner619
Eğitim 06.12.2016, 11:37 06.12.2016, 20:26
903
ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL SERGİ

Düzce Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu öğrencileri,3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, okullarında etkinlik düzenledi.

Düzce Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu öğrencileri tarafından düzenlenen etkinliğe, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın yanı sıra Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, eğitimciler ve özel eğitim öğrencileri katıldı.

Öğrenciler; resim atölyesi, seramik atölyesi, ahşap tasarım atölyesi, inşaat atölyesi, hazır giyim atölyesi, el sanatları atölyesi, mobilya atölyesinde yaptıkları ürünleri sergiledi. Yiyecek-içecek atölyesinde yine öğrenciler tarafından hazırlananlar misafirlere ikram edildi.

Vali Zülkif Dağlı okulla ilgili izlenimlerini şu sözlerle ifade etti: “Bir takım kültürü, arkadaşlık kültürü bu oluşmuş, burada olması gereken de zaten bu. Toplumla, arkadaşlarıyla ve hocalarıyla kaynaşmışlar. Öğrencilerimizde ve velilerimizde şöyle bir endişe var, okul bittiğinde biz ne yaparız, eve gitmek istemiyoruz gibi genel bir serzenişleri var. Tabi bu öğrencilerimizi okulları bittikten sonra hayatlarını nerelerde nasıl devam ettirebilirler bunların üzerinde duracağız. En önemlisi de bu zaten.”

Vali Dağlı ve misafirler son olarak öğrencilerin hazırlamış oldukları folklor gösterisini izledi.

banner844
Yorumlar (2)
EĞİTMEN 5 yıl önce
Başarıyı niteliklerinden dolayı nitelikli hale getiren müdürümüze müdür yardımcımıza ve öğretmen arkadaşlara teşekkür ederiz.
Tebrikler 5 yıl önce
Özel eğitim mesleki eğitim merkezini özel eğitim alanında yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ederim.Bu okul öğrenci profilinden dolayı düzcedeki en nitelikli ve en başarılı özel eğitim kurumu olup, ülkemizdeki sayılı özel eğitim okullarından biridir.Kadrosunu tebrik ederim.