banner851

banner614

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN VALİ’YE ZİYARET

Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın bugün çok özel ziyaretçileri vardı. Yeşil Düzce Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde ziyaret ettikleri Vali Dağlı’yı 7 Aralık’ta düzenleyecekleri Pilav Günü’ne davet etti.

banner619
Eğitim 22.11.2016, 14:23 23.11.2016, 10:03
662
ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN VALİ’YE ZİYARET

Yeşil Düzce Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi öğrencileri, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti.

Özel eğitimli çocukların, Okul Müdürü Dilek Kar ve özel eğitim öğretmeni Ömercan Oral ile birlikte yaptıkları ziyarette 12 yaşındaki Sudenaz Sağlam, okullarında yaptıkları çalışmalar ve düzenleyecekleri gösteri ve etkinlikler ile ilgili Vali Dağlı’ya bilgiler verdi. Ayrıca 7 Aralık’ta okullarında Pilav Günü etkinliği gerçekleştireceklerini belirten ve davetiyesini Vali Dağlı’ya veren Sağlam, kendisini de programda görmek istediklerini ifade etti. Vali Dağlı da hem davetten hem de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özel öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Yeşil Düzce Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi öğrencisi 19 yaşındaki Samet Kocatürk günün anısına kendilerinin yaptığı mini bir tabloyu Vali Dağlı’ya verirken, Vali Dağlı da öğrencilere birer saat hediye etti. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

banner844
Yorumlar (1)
Engelli yakını 5 yıl önce
Bu çocuklar üzerinden kendinize primden ne zaman vazgeçeceksiniz.Günü kurtarmaya değil geleceklerini kurtarmaya yönelik şeyler yapın.Yok pilav partisi, yok resim sergisi.Ne kadar istihdam sağlıyorsun ona bakarım ben.Geçin bu tribüne oynama işlerini, yıllardır hep aynı şeyler bıktık artık.Çocuklarımız reklam objesi değil.