banner851

banner955

PAZAR GÜNÜNE KADAR AÇIK KALACAK

Düzce Mehmet İnan Hafız İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği tarafından eğitim faaliyetlerine katkı sunmak amacıyla kermes düzenledi. Pazar gününe kadar açık kalacak olan kermese, ilk günden vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Eğitim 03.11.2022, 17:30 03.11.2022, 17:19
1941

Düzce Mehmet İnan Hafız İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği tarafından Düzce Belediyesi Millet Bahçesi’nde eğitim faaliyetlerine katkı sunmak amacıyla düzenlenen kermes, yoğun ilgi gösterdi.

Kermes ile ilgili Öncü Haber Mikrofonuna açıklamalarda bulunan Okul Aile Birliği Başkanı Cemal Kazak, “Burada bir kermes hazırladık, bu kermeste hem okulumuza katkı sağlamak hem de öğrencilerimizin kültürel, sosyolojik gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu kermesimize bütün Düzcelileri bu hayır içerisinde destek vermeye çağırıyoruz.  Okulumuz önemli başarılar elde etmiş bir okul, hem teknik anlamda hem de hafızlık anlamında geçtiğimiz günlerde okulumuzun öğrencilerinden birisi Türkiye de hafızlık yarışmasında birinci seçildi. Önemli bir okul Düzcelilerin desteğini bekliyoruz. İlgiden de memnunuz, bugün ilk gün Pazar gün son bulacak, memnunuz bir problem yok” dedi.

Okul Müdürü Kudret Çiçek ise Okul Aile Birliği’ne teşekkür ederek, “Kermesin amacı çocuklarımızın zihinsel, psikolojik gelişimlerini desteklemek için okulda yaptığımız çeşitli faaliyetler var. Bu faaliyetlere destek olmak için okul aile birliği başkanımız girişimleri ile bu kermesi başlattık” diye konuştu.  

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız