banner851

banner955

PAZARTESİ GÜNÜ OKULLAR TATİL!

Düzce Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapılan açıklamada ‘uyuşturucu ve tütünle bağımlılığa karşı mücadele’ konulu seminer yapılacağından Akçakoca’da pazartesi günü (26 Mart) okullar dönüşümlü olarak tatil edildi.

Eğitim 24.03.2018, 09:45 14.03.2022, 11:27
209700

Son günlerde uyuşturucuyla mücadele konusunda toplumu bilinçlendirmek için yapılan etkinlikler devam ediyor. Bu kapsamda edinilen bilgilere göre pazartesi günü (26 Mart)  Akçakoca Öğretmenevinde yapılacak ‘uyuşturucu ve tütünle bağımlılığa karşı mücadele’ seminerine tüm okullardaki öğretmenler katılacağından, ilçede dönüşümlü olarak okullar tatil edildi.

Öğleden önce ve öğleden sonra olarak gerçekleşecek olan bağımlılıkla mücadele seminerine, öğleden önce katılacak olan öğretmenlerin okullarında öğleden önce, öğleden sonra seminere katılacak olan öğretmenlerin okullarında da öğleden sonra ders işlenemeyecek. Tüm okullar, yarım gün ve dönüşümlü olarak tatil edilirken, taşımalı sistemle eğitim gören öğrenciler için servis araçları çıkartılmayacağı, taşımalı öğrenciler için tam gün tatil edildiği belirtildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, bu konuda öğrenci ve velilerin bilgilendirildiğini ifade etti.


Haber: M.AYDIN

Yorumlar (39)
Yunus_yldrm61 4 yıl önce
Okullar tatil olsun bizim servisimiz çkmaya zorlanıyor hemde canımızı tehlikeye atıyoruz gereginin yapılmasını arz ederim düzce ilçesi eski mengencik köyü mevki...
Ayten 5 yıl önce
Ne!Hayır olamaz ya okullar tatil ya bu ne kardeşim okulun (
. 5 yıl önce
Keşke İstanbuldada tatil olsa
Numan 5 yıl önce
Zonguldak'da geçerlimi bu ?
ist 5 yıl önce
istanbulun butun ilçeleri için geçerlimi??
Aleyna 5 yıl önce
Yaa bu haber tüm iller için mi geçerli keşke İstanbul için de geçerli olsaydı
Onur 5 yıl önce
Okullardan nefret ediyorummmmmmmmskehywhss
Selma 5 yıl önce
Tüm türkiye de Mi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız