banner851

banner614

Peyzaj Mimarlığı Günü...

13 Mayıs Peyzaj Mimarlığı Günü dolayısıyla Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından stant kurularak mesleğin tanıtımı yapıldı.

banner619
Eğitim 13.05.2008, 13:53
222
Peyzaj Mimarlığı Günü...

13 Mayıs Peyzaj Mimarlığı Günü dolayısıyla Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından Spor Sokak çıkışına stant kuruldu.

 

 Gün nedeniyle düzenlenen etkinlikler, sabah saatlerinde Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Güniz Akıncı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. Ardından standın olduğu yere gelen Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Bölümü öğrencileri ve öğretim görevlileri, standı ziyarete gelen İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer ile İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak ile bilgi alış verişinde bulundular.

 

Etkinlikle ilgili olarak bilgiler veren Prof. Dr. Güniz Akıncı, günün bu yıl ikinci kez kutlandığını ve stant açmakta amaçlarının ÖSS’ye hazırlanan lise öğrencilerine peyzaj mimarlığı bölümünü tanıtmak olduğunu söyledi. Öğrencilerin ÖSS tercihlerinde bu bölüm ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmalarını istediklerini dile getiren Akıncı, tüm öğrencileri stantlarına beklediklerini ifade etti.

 

banner844
Yorumlar (0)