banner851

banner955

PROJE GENİŞLETİLİYOR!

Düzce Valisi Zülkif Dağlı İlkokul 3. ve 4.sınıf öğrencilere ve ailelerine okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik başlatılan "Annem Varsa Bende Varım" Projesi kapsamında düzenlenen toplantıda “Gelecek yıl ortaokul öğrencilerine yönelik projede çocuklarımız babalarıyla daha çok vakit geçirecek. Buna dönük kitap yazımı başladı” dedi.

Eğitim 10.05.2017, 14:03 10.05.2017, 17:59
2264

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Başkanlığında, "Annem Varsa Bende Varım" Projesi hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 'Annem Varsa Ben de Varım' kitabının yazarı İlhan Akın, İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde görevli öğretmen Kudret Çiçek katıldı.

Toplantı öncesi basın mensuplarına bilgi veren Dağlı, 10 bin adet kitap dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Projeye dahil olan her öğrencinin annesiyle kitap okuyacağını söyleyen Dağlı, “Kitap okuduktan sonra 15 tane kitabı annesiyle seçmek suretiyle 15 daha kitap okuyacak. Bu yıl ki projemizde öğrencilerimiz annesiyle kitap okuyor. Gelecek yıl ortaokul öğrencilerine yönelik projede çocuklarımız babalarıyla daha çok vakit geçirecek. Buna dönük kitap yazımı başladı. Bununla ilgili planlamamızı da yapacağız. Yaz döneminde kitapları bastıracağız. Okullar başladığında da ortaokullar ve lise olmak üzere projemiz devam edecek” dedi.

Toplantı basına kapalı sürdü.

 

banner844
Yorumlar (2)
Karacali 6 yıl önce
Güldür güldür show gibi.
O yazar arkadaş önce girmediği derslerin ve çocuklarımızın vebalini versin sonra kitap yazar hep beraber okuruk.
SÜLEYMAN METE 6 yıl önce
ÇOCUKLARI OKUMAYA MOTİVE ETMEK ÇOK ZOR...
"ADI EFSANE" DİZİSİ ÇOCUKLARIN KİTAPTAN DAHA ÇOK İLGİSİNİ ÇEKİYOR.
MAALESEF BU TÜR DİZİLERDE DE OKUMAYLA-EĞİTİMLE-ÖĞRETİMLE İLGİLİ EN UFAK BİR MESAJ YOK.
Yeni Sayımız