banner851

banner955

PROJEDEN OLUMLU SONUÇLAR ALINDI

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçen yıl salgın döneminde hayata geçirilen “Öğretmenim Yanı Başımda” projesinin bu yıl da güncellenerek devam edeceği bildirildi.

Eğitim 16.09.2020, 16:48 16.09.2020, 16:55
946
PROJEDEN OLUMLU SONUÇLAR ALINDI

Proje kapsamında eğitimlerine evlerinde devam eden öğrencilerin sosyal, duygusal ve akademik gelişimleri öğretmenler tarafından sürekli takip edilerek gerekli bilgilendirmeler yapılacak. Öğrencilerin ve velilerin salgınla mücadele kapsamında bilgilendirilecek ve gerekli önlemleri almaları konusunda yönlendirilecekler.

Konu ile ilgili Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, proje ile ilgili şu bilgiler verildi:

"Öğrencilerimiz akademik gelişimlerinin devamının sağlanabilmesi amacıyla; gerek EBA üzerinden gerekse diğer sosyal medya hesapları aracılığıyla dersler devam ettirilecek ve öğrencilerin derslere katılımları takip edilecektir. Rehber öğretmenlerimizin hazırladıkları bilgilendirici afişler ve videolar il müdürlüğümüzün ve okullarımızın sosyal medya hesaplarında paylaşılarak öğrencilerimize ve velilerimize sürekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Öğretmenlerimiz mümkün olduğunca öğrencilerimizi arayarak durumları hakkında bilgi sahibi olacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Aynı şekilde öğrencilerimiz evlerinde ziyaret edilerek, gerek materyal gerekse diğer eksikleri giderilmeye çalışılacaktır. Öğretmenim Yanı Başımda projemiz salgın sürecinde devam edecek ve projeyle veli ve öğrencilerimize her konuda destek sağlanacaktır.”

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (1)
Ogretmen 2 yıl önce
Zoraki, vitrine donuk reklam isleriyle olmaz bu isler.Bir kaç yildir eğitim sayıya fotoya döndü.Uzaktan eğitim sureci de maalesef bu şekilde yürüyor.
22
açık