banner851

banner614

PROJELER HIZLANDIRILACAK

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, il genelinde devam eden ve yapılacak olan okul projelerinin sürecini hızlandırmak amacıyla Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç ile bir araya geldi.

banner619
Eğitim 12.01.2021, 10:58 04.02.2021, 16:28
904
PROJELER HIZLANDIRILACAK

Birinci derece deprem kuşağında bulunan ve 1999 yılında yaşanan iki büyük depremle büyük yara alan Düzce’de öğrencilerin bir arada eğitim gördüğü okullarla ilgili adımlar da atılmaya devam ediliyor.

Düzce il genelinde birçok okulla ilgili deprem riski nedeniyle yıkım kararının ardından yeniden projelendirme ve inşa süreçlerine başlandı.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Reha Denemeç ile bir araya gelerek yeniden inşa edilecek olan okullarla ilgili istişarelerde bulundu.

Projelerin değerlendirildiği teknik toplantıda il genelinde yeniden inşa edilecek okullarla beraber yeni kazandırılacak olan eğitim yuvalarının proje süreçlerinin hızlandırılması talebi Denemeç’e iletildi.

Yapılan çalışmalarla Düzce’de eğitim yatırımlarının arttırılması ve öğrencilerin daha güvenli okullarda eğitim alması amaçlanıyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
hasan rıza 9 ay önce
Çok komik. iki üç kişi bir dosyaya veya projeye bakıyor gibi yapıp resim çektiriyorlar. Adı çok önemli görüşme oluyor.
salih bey 9 ay önce
bunun belediye başkanı pozu olanı var kafada sarı baret takıp işaret parmağı ile ileri gösterir yanındaki kağıt tutan kişiye.çok komikler
Osman 9 ay önce
Ayşe Keşir Hanım hoşgelmiş, gene pozunu vermiş, fotoğraflar çekilmiş... Arada da Düzce için çalışsa ne güzel olur. Pozlar, fotoğraflar Düzce'ye yaramıyor. Düzce'nin dertlerinin devletinin üst kademelerine taşınması, Düzceli'nin hakkının mecliste dile gelmesi gerekiyor. Yoksa ben de poz veriyorum instagramda.
cash81 9 ay önce
ya bırakın bu işleri yalandan yere toplanmış fotoğraf cektirmişler asıl konu mankenleri bunlar
Mantalite değişmedikçe 9 ay önce
İşi gücü vitrin, gösteriş, sosyal medya görünürlüğü gibi saçma işlere kafa yoran idareciler oldukça projeleriçin boş kalır, devam onca niteliksiz çöp proje gibi.