banner851

banner955

REKTÖR ÇAKAR İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Düzce Valisi olarak atanan Cevdet Atay, iadeyi ziyarette bulunarak Düzce Üniversitesi’ne ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar Vali Atay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek yeni görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Eğitim 13.07.2020, 17:08
1980
REKTÖR ÇAKAR İLE GÖRÜŞTÜ
banner1032

Düzce Valisi olarak atanan Cevdet Atay, iadeyi ziyarette bulunarak Düzce Üniversitesi’ne ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin, Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü ve Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay katıldı.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek yeni görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Şehir ve Düzce Üniversitesi hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyaret,  iyi niyet ve başarı temennilerinin ardından sona erdi.

Yorumlar (2)
Yamalı Pantalon 2 yıl önce
MaşAllah düğmeler iliklenmiyor :)
81 duzce 2 yıl önce
insanlara sosyel mesafe diyorsunuz cektirdiginiz fota ya bak
15
parçalı bulutlu