banner851

banner955

REKTÖR DANIŞMANI TUNCER’E YENİ GÖREV

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’in göreve gelmesi ile birlikte, üniversitedeki değişim rüzgarları devam ediyor. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ndeki geçmiş dönemde yaşanan sorunların çözümü için Hastaneden Sorumlu Rektör Danışmanı olarak atanan öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz Tuncer, aynı zamanda ‘Düzce Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi’nin (GTT) başına getirildi.

Eğitim 03.11.2022, 12:34 03.11.2022, 13:38
7460

Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir’in göreve başlaması ile birlikte Düzce Üniversitesindeki yeni atılım ve revizyon çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nden gelen şikayetlere kayıtsız kalmayan Rektör Prof. Dr. Sözbir, Doç. Dr. Cengiz Tuncer’i hastaneden sorumlu Rektör Danışmanı olarak görevlendirmişti.

Tuncer’in göreve gelmesi ile birlikte şikayetlerin odak noktasında bulunan Çocuk Acil Servisi 7/24 saat hizmet verecek şekilde yeniden açıldı. Hastanedeki hizmet kalitesinin de artmasında önemli rol oynayan Rektör Sözbir, Tuncer’e yeni görev verdi. Buna göre Tuncer, Düzce Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi’nin başına getirildi.

Görevlendirme yazısı, Düzce Üniversitesi Resmi web sitesinde yayımlanırken, yine çeşitli birimlere de dikkat çeken isimler getirildi.

Düzce Üniversitesi resmi web adresinde yayımlanan görevlendirme yazısında şu ifadelere yer verildi:

“Üniversitemiz Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü görevini yürütmek üzere; Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama  ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği’nin 8. maddesi uyarınca 3 yıl süre ile Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdurrahim Aydın, Üniversitemiz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GTT) Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü görevini yürütmek üzere; 3 yıl süre ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz Tuncer ile Üniversitemiz Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü görevini yürütmek üzere Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Yönergesi’nin 8. maddesi uyarınca 3 yıl süre ile Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdurrahim Aydın görevlendirilmiştir.”     

Yorumlar (6)
İsimsiz 1 ay önce
Çocuk açık değilll
erişkin acil servis çalış 1 ay önce
acilden bildiriyorum çocuk acil açılmadı
açık mı 1 ay önce
çocuk acil açılmadı yahu..açık da biz mi bilmiyoruz
Buse 1 ay önce
Açıldı da biz mi görmüyoruz
Hastane Çalışanı 1 ay önce
Çocuk acil nerde açılmış? Neden biz görmüyoruz?
Hüseyin 1 ay önce
Beyefendi hayatında GETAT'in kapısının önünden bir kere geçmiş midir? Orayı kuran büyüten orada özveri ile çalışan hocalar dururken siyasi referansla tepeden atama yapılıyor. Buna itiraz etmeyenin kalitesizlikten ve aksamalardan şikayet etmeye kimse hakkı da olamaz