banner851

banner614

REKTÖR SOSYAL MEDYADAN ÇAĞRI YAPTI

banner619

Düzce Üniversitesi'nde her ayın ilk cuma günü artık "Logo Günü" etkinliği gerçekleştirilecek. İlk Logo Günü'nde sosyal medya üzerinden üniversite mensuplarına seslenen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, "Bundan sonra her ayın ilk cuması üniversitemizin ismini ve logosunu taşıyan ürünler giyerek ve ürünler taşıyarak aksesuarlar kullanarak aidiyetimizi ve bilincimizi geliştireceğiz." dedi.

banner846
Eğitim 03.01.2020, 16:03 03.01.2020, 17:00
2355
banner844

Hayata geçirdiği örnek uygulamalarla sadece kurulu bulunduğu şehirde değil ülke çapında adından söz ettiren Düzce Üniversitesi'nden yeni etkinlik... Üniversitenin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, artık her ayın ilk cuma gününün "Logo Günü" olarak belirlendiği ve bu özel günde tüm akademisyen, öğrenci ve personelin üniversite logosunun yer aldığı ürünleri giyeceğiya da kullanacağı aktarıldı.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar geleneksel olarak her ayın ilk cuma günü gerçekleştirilecek ve ilk olarak bugün hayata geçirilen "Logo Günü"ne tüm mensupları katılmaya davet etti.

Rektör Çakar, "Bugün 3 Ocak Cuma, üniversitemizin ilk logo günü. Bundan sonra her ayın ilk cuması üniversitemizin ismini ve logosunu taşıyan ürünler giyerek ve ürünler taşıyarak aksesuarlar kullanarak aidiyetimizi ve bilincimizi geliştireceğiz. Üniversitemizin bir mensubu olmamızın gururunu herkesle paylaşacağız. Tüm mensuplarımızı ve öğrencilerimizi logo gününe katılmaya davet ediyorum." dedi.

Üniversitenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise "Düzce Üniversitesi Ailesi bugün günlerden "Logo Günü". Bugünden itibaren her ayın ilk cuma gününde tüm üniversite mensupları olarak üniversitemizin logosunun veya görsellerinin olduğu ürünleri giyiyor ve kullanıyoruz. Üniversitemizin ürünlerine Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi girişinde yer alan Dükkan mağazasından ulaşabilirsiniz." ifadeleri kullanıldı. 

Yorumlar (6)
Duzceli 2 yıl önce
Bedava mı dağıtıyorlar. Hemen alalım mahalle olarak.
açıköğretim 2 yıl önce
sayın rektörüm açıköğretim sınavlarının olduğu zamanlarda stantlar açık olursa çağrınıza destek olmak isteriz
Öneri 2 yıl önce
Enerjimizi bu logolu ürünlerden ziyade patent, atıf vb bilimsel çalışmalara harcanırsa üniversitenin tanınırlığına daha fazla katkı sağlanmış olur.Düzce küçük bir yer.Kendimizi kendimize mi tanıtacağız?Uluslararasılaşmak daha önemli değil mi hocam?
Sozubuyuk 2 yıl önce
Guzel uygulama ama benim gorusum
Duzce universitesi gibi turkce olmali universite Turkcemi derseniz ?
Onemli olan markalasayim derken ingilterenin eyaleti gibi olmayalim
Sinan 2 yıl önce
Rektör profesör olabilme yeterliliğ olmayan ne yayını nede atıfta bulunulan tek mkalesi olmayan ak pe rektörü
FATİH 2 yıl önce
Düzce'miz ve Üniversitemiz adına güzel bir uygulama, marka şehir olmak için çeşitlendirilmeli.(Gastronomi, OffRoad, Avcılık, Kamp vbg)