banner851

banner614

RESMEN ATANDI

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Turan Şahin’in resmi ataması yapıldı.

banner619
Eğitim 12.03.2016, 11:23
3280
RESMEN ATANDI

 Yaklaşık 2 yıldır Düzce’de Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ahmet Yurtman’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman’nın müşaviri olmasıyla boşalan Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturacak isim belli oldu.

Düzce İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü yapan Turan ŞAHİN, Yurtman’dan sonra vekaleten yürüttüğü Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine resmen atandı.

1974 Fatsa’da doğumlu olan Şahin, Marmara Üniversitesi-Eğitim Fakültesi-Coğrafya Öğretmenliği Bölümü mezunu. Yüksek Lisansını Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi-Sosyal Bilimler Enstitüsü´nde, Eğitim Yönetimi ve Denetimi (Tezli) alanında yapan Şahin, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 

HABER;s.kaşkır

banner844
Yorumlar (29)
Kararname neden gelmemis 6 yıl önce
Sanki ortada filim dondurulmeye çalışılıyor gibi.Bu gecikmenin nedeni siyasiler ise altında kalırlar. Tüm eğitim camiası olarak karşınızda oluruz.#Müdürümüzü yedirmeyiz..
Yardımcısını kendi seçers 6 yıl önce
Yardımcısının kim olduğu neler yapacağı ile ilgili ip ucu verecektir.İşin ehli, liyakatli biri mi yoksa sendikadan siyasi yönü olan biri mi? Sendika rahat bırakmalı, o da mesafe koymalı yoksa adalet duygusu aşınır, adalet duygusu aşınırsa güven de destekte azalır..
ŞeymaMehmet 6 yıl önce
Hayırlı olsun. Hak ettiğiniz yerdesiniz müdürüm. Düzce'de başarılı insanların hak ettiği mevkilerde olması onur verici.. Allah yolunuzu açık etsin...
düzce 6 yıl önce
şimdiye kadar Düzce nin haritada yerini bilmeyenler gelince sesi çıkmayanlar, Düzce de yıllardır eğitimcil, idarecilik ve yöneticilik yapan yapmış birini eleştiriyor.
Biraz tanısalar Turan ŞAHİN ni nasıl vizyon adamı olduğu anlarlar..
düzce sevdalısı 6 yıl önce
Merak ediyorum. Bu atamadan vekillerin haberi varmı. Eğer olsaydı tecrübeli birini isterlerdi. Vay benim eğitimim, kimlere kaldı.Gİden müdür,sendika başkanlığı yaptı, bu da aynısını yapacak.
düzceli 6 yıl önce
faruk özlü ve fatma keşir sizinde önceki vekillerden farkınız yok.acemi ve liyakatsiz birini müdür yaptınız.bu günah size yeter. düzcelileri yanılttınız.
EĞİTİMCİ 6 yıl önce
Milli eğitim yeniden yapılanmalı. Şimdi ne değişecek ki
EĞİTİMCİ 6 yıl önce
Düzcede yıllarını eğitime adamış kariyerli tecübeli adaletli onlacA eğitimci varken sendikacı atandı. İNŞALLAH GİDENİ ARATMAZ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın