banner851

banner614

RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI

Yaptığı çalışmalar ve başarılarıyla sadece Düzce ve bölgede değil ülkede ses getiren Düzce Üniversitesi’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararıyla Eczacılık Fakültesi kuruldu.

banner619
Eğitim 02.06.2021, 09:23 03.06.2021, 12:31
3370

12 Fakültesi, 4 Enstitüsü, 10 Meslek Yüksekokulu, birçok araştırma uygulama merkezi ve 30 bini aşkın öğrencisiyle 15. kuruluş yıldönümünü kutlayan zce Üniversitesi büyümesini sürdürüyor.

Her geçen yıl gelişen, başarılarıyla sadece Düzce'yi değil ülkeyi gururlandıran Düzce Üniversitesi şimdi de Eczacılık Fakültesi heyecanı yaşıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı ve 2 Haziran tarihli Resmî Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı'yla Düzce Üniversitesi'ne Eczacılık Fakültesi kuruldu.

Düzce Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, bu yıl üniversite tercih kılavuzunun dolması sebebiyle 2022-2023 güz döneminden itibaren öğrenci kabulüne başlayacağı öğrenildi.

PROF. ÇAKAR: DÜZCE’MİZE VE ÜNİVERSİTEMİZE HAYIRLI OLSUN

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Üniversitemizin 15. Kuruluş yıldönümü olan bu anlamlı yılda yepyeni bir birim kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Eczacılık Fakültemizin kuruluşunda; başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Yükseköğretim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. M. Yekta Saraç'a ve Kurul Üyelerimize gönülden teşekkürlerimi arz ediyorum. Birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum Senato Üyelerimize de şükranlarımı sunuyorum. Düzce’mize ve Üniversitemize hayırlı olsun!” kararda emeği geçenlere teşekkür ederek hayırlı olmasını temenni etti.

banner844
Yorumlar (0)