banner851

banner614

SAFİR KOLEJİ’NDEN BİR ANLAŞMA DAHA

banner619

Düzce’nin öncü eğitim kurumu Safir Koleji, “Bir Okuldan Daha Fazlası Var” sloganıyla özel eğitimdeki başarılarıyla adından söz ettirirken yeni döneme yeni anlaşmalarla giriyor. Safir Koleji, bu kez Düzce Üniversitesi ile kurumsal sözleşme imzaladı.

banner846
Eğitim 27.08.2019, 13:05 27.08.2019, 18:24
886
banner844

Düzce’de eğitimin öncüsü Safir Koleji, Düzce Üniversitesi ile işbirliği sözleşmesi imzaladı.

Yeni eğitim öğretim yılı için Düzce Üniversitesi yetkilileri ile Safir Koleji idarecileri, Düzce Üniversitesi’nde bir araya geldi.

Düzce’de eğitime yeni bir soluk getiren ve sınavlarda büyük başarı elden eden Safir Koleji, yeni anlaşmalarla öğrenci sayısını arttırırken, velilere önemli avantajlar sunuyor.Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde Safir Koleji ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında yeni eğitim öğretim yılına yönelik indirim anlaşması sağlanmıştı.Ardından Düzce Üniversitesi ile bir kurumsal sözleşme imzalayan Safir Koleji, tüm Düzce Üniversitesi çalışanlarını avantajlı kayıt fırsatlarından faydalandırıyor.

Öğrencileri hem akademiye hem de hayata hazırlayan Safir Koleji, uzman eğitimci kadrosuyla yeni eğitim-öğretimine en iyi şekilde hazırlanıyor.

HABER: M.KADAŞ


 

Yorumlar (1)
Fatma 2 yıl önce
Neden kurumlara indirim yapılıyor ki
Biz gittiğimiz bizlere aynı indirim sağlanmıyor
İlla üniversite çalışanımı olamız gerekiyor