banner851

banner614

SAFİR’DEN ÖNEMLİ ANLAŞMA

banner619

“Bir Okuldan Daha Fazlası Var” sloganıyla Düzce'de özel eğitimdeki başarılarıyla adından söz ettiren Safir Koleji yeni döneme yeni anlaşmalarla giriyor. Safir Koleji ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında indirim anlaşması imzalandı.

banner846
Eğitim 22.08.2019, 16:49 22.08.2019, 17:57
2809
banner844

Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği ile Düzce’nin önde gelen eğitim kurumu Safir Koleji arasında indirim anlaşması imzalandı.

2019-2020 eğitim-öğretim yılı için Memur-Sen üyelerine yönelik gerçekleştirilen anlaşma için Düzce Safir Koleji idarecileri ve Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği Yönetimi bir araya geldi.

Düzce’de kendine özgü yöntemlerle eğitime yeni bir soluk getiren ve sınavlarda büyük başarı elden eden Safir Koleji, yeni anlaşmalarla öğrenci sayısını arttırırken, velilere önemli avantajlar sunuyor.
Bu doğrultuda Safir Koleji ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında yeni eğitim öğretim yılına yönelik indirim anlaşması sağlandı.Bilişsel zekâ, duygusal zekâ ve sosyal gelişimlere uygun olarak verdiği eğitimlerde, öğrencileri hem akademik hem de hayata hazırlayan ve eğitimi alanında uzman kadrosuyla sunan Özel Safir Koleji yeni döneme yine en iyi şekilde hazırlanırken, yaptığı anlaşmalara da yenilerini eklemeye devam ediyor.

HABER: C.ÜSTÜNER 

Yorumlar (5)
Düzce Halkı 2 yıl önce
Gidin işinize isyaptiginizi mi sanıyorsunuz.
Kamil 2 yıl önce
Helal başkan en büyük sıkıntımız buydu Bunuda hallettin MaşAllah
Yorummm 2 yıl önce
Ormancı da orda =) kenarda kalmış ama
Asabi 2 yıl önce
Eğitim zihniyetine bak! Sendika üyeleri devlet memuru. Ama çocukları özel sektöre emanet... Bütün unsurları ile sistem çökmüş! Hani derler ya "ben ölmüşüm de ağlayanim yok..."
adamın teki 2 yıl önce
Haklısınız, ama olumlu yönden bakalım. Çocuklarını göndersinler ki sınıf mevcutları düşsün öğretmenleri daha çok ilgilensin diğer çocuklarla.
15°
az bulutlu