banner851

banner955

SANATSEVERLERİN YOĞUN BEĞENİSİNİ TOPLADI

Çilimli Anadolu Lisesi, düzenlediği resim sergisiyle sanatseverleri buluşturdu. Akademik başarının yanında sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri de önemseyen Çilimli Anadolu Lisesi yeni bir etkinliğe daha imza attı.

Eğitim 10.06.2022, 10:05 10.06.2022, 10:17
584
SANATSEVERLERİN YOĞUN BEĞENİSİNİ TOPLADI
banner986

 

Görsel Sanatlar Öğretmeni Tuğba Aslan ve öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları özgün çalışmaları,2021 - 2022 Yıl Sonu Karma Resim Sergisinde sergilendi. Sergi ve çalışmalar ziyaretçiler tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle incelendi.

 Öğretmen Tuğba Aslan, protokol üyelerine ve ziyaretçilere çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha sonra okul kütüphanesinin açılışı gerçekleştirildi.

Sergi açılışında konuşan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Çilimli Anadolu Lisesi'nin öğrencileri, öğretmenleri, idarecilerinin çalışmalarını takdirle izliyoruz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Her konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız” dedi.

Okul Müdürü Mevlüt Ucarcı da Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'a maddi manevi desteklerinden ötürü teşekkür etti. Ucarcı, “Şu an kütüphanemizde değişik kategorilerde 1500 kitabımız var. Kitap bağışında bulunan Delta Alfa Çorap Fabrikasına, Toyota çalışanlarına, okulumuz öğrenci ve öğretmenlerine katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
Muhittin ARAS 4 hafta önce
Tebrikler,kervan yürüyor.
24
açık