banner851

banner614

SANTOS DOĞA’DAYDI

Boluspor’un yıldız futbolcusu Andre Santos ve Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Bolu Doğa Ortaokulu Meclis Başkanı Fahrican Çarıkcı önderliğinde Bolu Doğa Okulları öğrencileriyle söyleşide buluştu.

banner619
Eğitim 18.11.2016, 11:38 19.11.2016, 13:45
1501
SANTOS DOĞA’DAYDI

Bolu Doğa Ortaokulu Meclis Başkanı Fahrican Çarıkcı önderliğinde Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı ve Brezilyalı ünlü futbolcu Andre Santos Bolu Doğa Okulları öğrencileriyle söyleşide bir araya geldi.
Söyleşi için Bolu Doğa Okulları kampüsüne giden Santos’u okullarında gören öğrenciler, yıldız futbolcuyla yakından ilgilendi. Öğrenciler Santos’tan imza almak için birbirleriyle yarışırken, başarılı futbolcu öğrencilerin sıcak ilgisinden bir hayli memnun kaldı.Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı ve Santos Bolu Doğa Ortaokulu Meclis Başkanı Fahrican Çarıkcı’nın moderatörlüğünü yaptığı söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.


Sohbet havasında yapılan söyleşide Brezilyalı Santos, öğrencilerle başarısının sırrını paylaştı.Başarının disiplin ve eğitimden geçtiğini ifade eden Santos söyleşi sonrası bol bol imza dağıtıp öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

banner844
Yorumlar (0)