banner851

banner614

Servis şoförleri eğitildi.

2008-2009 eğitim – öğretim yılının ilk dönemi sona ererken Milli Eğitim Müdürlüğü de ara dönemde okul servis şoförlerine eğitim semineri düzenledi.

banner619
Eğitim 24.01.2009, 17:20
203
Servis şoförleri eğitildi.

Eğitim – öğretim yılının yarıyıl tatili dün başlarken taşımalı eğitim için önem taşıyan servis şoförleri de bugün Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bilgilendirildi. Okul servisi şoförleri eğitim konferansına servis şoförleri katılırken seminer Jandarma trafik ve emniyet trafik ekipleri tarafından düzenlendi.

Programa katılan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer de eğitimin ilk yarıyılını servisler olarak eksiksiz kapattıklarını söyleyerek, “Bakanlığımız tarafından gerekli görülen yerlere servis koyduk. Gereksiz bulunan yerlere de boşuna masraf olmasın diye servis koydurmadık. Yaklaşık bir buçuk yıldır Düzce'deyim ve Allah'ıma şükürler olsun ki öğrenci servislerinin önemli derece de kaza yaptığına şahit olmadım. Umarım bundan sonra da böyle bir şey duymam. Servis şoförlerinin öğrenci taşırken dikkat etmeleri gereken önemli noktalar bulunuyor.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)